Buradasınız: Polar Flow > Polar Flow Web Hizmeti > Egzersiz Hedefleri

EGZERSİZ HEDEFLERİ

Flow web hizmetinde ayrıntılı egzersiz hedeflerinizi oluşturun ve bunları FlowSync yazılımı ya da Flow uygulaması ile M400'ünüz ile senkronize edin. Egzersiz sırasında cihazınızdaki yönlendirici talimatları kolayca takip edebilirsiniz.

 • Quick Target (Hızlı Hedef): Bir değer girin. Süreyi, mesafeyi ya da kalori hedefini seçin.
 • Phased Target (Aşamalı Hedef): Egzersizinizi aşamalara ayırabilir ve her biri için farklı bir hedef süre ya da mesafe ve zorluk derecesi belirleyebilirsiniz. Bu seçenek, istasyon egzersiz seansı oluşturmak ve buna uygun ısınma ve soğuma aşamaları eklemek için uygundur.
 • Favorites (Favoriler): Bir hedef oluşturun ve tekrar kullanmak istediğinizde kolayca erişmek için Favorites'e (Favoriler) ekleyin.

M400'ünüzü egzersiz hedeflerinizi FlowSync ya da Flow uygulamasını kullanarak Flow web hizmeti ile senkronize etmeyi unutmayın. Eğer bunları senkronize etmezseniz yalnızca Flow web hizmeti Diary (Günlük) ya da Favorites (Favoriler) listenizde yer alırlar.

BİR EGZERSİZ HEDEFİ OLUŞTURULMASI

 1. Diary'ye (Günlük) gidin ve Add > Training target'ı (Ekle > Egzersiz hedefi) tıklatın.
 2. Add training target (Egzersiz hedefi ekle) görünümünde Quick (Hızlı), Phased (Aşamalı) veya Favorite (Favori) (Race Pace (Yarış temposu) hedefi yalnızca Polar V800'e senkronize edilebilir).

QUICK TARGET (HIZLI HEDEF)

 1. Quick'i (Hızlı) seçin.
 2. Sport'u (Spor) seçin, Target name'i (Hedef adı) (zorunlu), Date'i (Tarih) (isteğe bağlı) ve Time'ı (Süre) (isteğe bağlı) ve eklemek istediğiniz Notes'u (Notlar) (isteğe bağlı) girin.
 3. Aşağıdaki değerlerden birini girin: süre, mesafe ya da kalori. Değerlerden yalnızca bir tanesini girebilirsiniz.
 4. Hedefi Diary'nize (Günlük) eklemek için Save'i (Kaydet) ya da Favorites'e (Favoriler) eklemek için favoriler simgesini tıklatın.

PHASED TARGET (AŞAMALI HEDEF)

 1. Phased'i (Aşamalı) seçin.
 2. Sport'u (Spor) seçin, Target name'i (Hedef adı) (zorunlu), Date'i (Tarih) (isteğe bağlı) ve Time'ı (Süre) (isteğe bağlı) ve eklemek istediğiniz Notes'u (Notlar) (isteğe bağlı) girin.
 3. Hedefinize aşamalar ekleyin. Her aşama için mesafeyi ya da süreyi, bir sonraki aşamanın manuel ya da otomatik olarak başlatılmasını ve zorluk derecesini seçin.
 4. Hedefi Diary'nize (Günlük) eklemek için Save'i (Kaydet) ya da Favorites'e (Favoriler) eklemek için favoriler simgesini tıklatın.

FAVORITES (FAVORİLER)

Eğer bir hedef oluşturduysanız ve favorilerinize eklediyseniz bunu programlı bir hedef olarak kullanabilirsiniz.

 1. Favorites'i (Favoriler) seçin. Egzersiz hedefi favorileriniz gösterilir.
 2. Hedefiniz için bir şablon olarak kullanmak istediğiniz favoriyi tıklatın.
 3. Sport'u (Spor) seçin, Target name'i (Hedef adı) (zorunlu), Date'i (Tarih) (isteğe bağlı) ve Time'ı (Süre) (isteğe bağlı) ve eklemek istediğiniz Notes'u (Notlar) (isteğe bağlı) girin.
 4. İsterseniz hedefi düzenleyebilir ya da olduğu gibi bırakabilirsiniz.
 5. Favoriye yaptığınız değişiklikleri kaydetmek için Update changes'i (Değişiklikleri güncelle) tıklatın. Favoriyi güncelleştirmeden hedefinizi Diary'ye eklemek için Diary'yi (Günlük) tıklatın.

Egzersiz hedeflerinizi M400'ünüzle senkronize ettikten sonra aşağıdakileri bulabilirsiniz:

 • Diary'de (Günlük) programlanmış egzersiz hedefleri (geçerli hafta ve sonraki 4 hafta)
 • Favorites'te (Favoriler) favori olarak listelenen egzersiz hedefleri

Seansınızı başlatırken hedefinize Diary (Günlük) ya da Favorites'ten (Favoriler) ulaşın.

Bir egzersiz hedefi seansını başlatma hakkında daha fazla bilgi için bkz. BIR EGZERSIZ SEANSININ BAŞLATILMASI