Buradasınız: Başlarken > Giriş

GİRİŞ

Yeni M400'ü satın aldığınız için sizi tebrik ederiz! Egzersiz tutkunları için tasarlanan, GPS, Smart Coaching ve 7/24 etkinlik ölçümü özellikli M400, sınırlarınızı zorlamanızı ve en iyi düzeyde performans göstermenizi sağlar. Seanstan hemen sonra Flow uygulaması ile egzersizinizle ilgili bilgilere anında ulaşın, Flow web hizmeti ile egzersizlerinizi ayrıntılı biçimde planlayın ve analiz edin.

Bu kullanım kılavuzu, yeni egzersiz yardımcınızı kullanmaya başlamanıza yardımcı olur. Video anlatımlarını görmek ve bu kullanıcı kılavuzunun en yeni sürümüne ulaşmak için www.polar.com/en/support/M400 adresine gidin.

M400

Kalp atış hızı, hız, mesafe ve rota gibi egzersiz verilerinizi ve gündelik hayatınızdaki en küçük etkinlikleri bile izleyin.

H7 KALP ATIŞ HIZI SENSÖRÜ

Egzersiz sırasında M400'ünüzde canlı, gerçek kalp atış hızınızı görün. Kalp atış hızınız, seansınızın nasıl geçtiğini analiz etmek için kullanılan bilgidir.

Yalnızca kalp atış hızı sensörü içeren M400'de yer alır. Eğer, bir kalp atış hızı sensörü içermeyen bir set aldıysanız, daha sonra istediğiniz zaman bu sensörü satın alabileceğinizi unutmayın.

USB KABLOSU

USB kablosunu, pili şarj etmek ve FlowSync yazılımını kullanarak M400'ünüz ile Polar Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu yapmak için kullanın.

POLAR FLOW UYGULAMASI

Egzersiz verilerinizi her seanstan sonra bir bakışta görün. Flow uygulaması, egzersiz verilerinizi kablosuz olarak Polar Flow web hizmeti ile senkronize eder. App Store ya da Google Play'den indirebilirsiniz.

POLAR FLOWSYNC YAZILIMI

Flowsync yazılımı, USB kablosu üzerinden M400'ünüz ile bilgisayarınızdaki Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu yapmanızı sağlar. Polar FlowSync yazılımını indirmek ve yüklemek için www.flow.polar.com/start adresine gidin.

POLAR FLOW WEB HİZMETİ

polar.com/flow adresinde egzersizinizin her ayrıntısını planlayabilir; analiz edebilir; cihazınızı özelleştirebilir ve performansınız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.