Buradasınız: Egzersiz > Egzersiz Sırasındaki İşlevler

Egzersiz Sırasındaki İşlevler

Turlama

Bir turu kaydetmek için BAŞLAT'a basın. Turlar otomatik olarak da kaydedilebilir. Spor profili ayarlarında Automatic lap (Otomatik Tur) değerini Lap distance (Tur mesafesi) ya da Lap duration (Tur süresi) olarak ayarlayın. Lap distance'ı (Tur mesafesi) seçerseniz, bir tur için kat edilmesi gereken mesafeyi girin. Eğer Lap duration (Tur süresi) seçerseniz, her turun süresini belirleyin.

Kalp Atış Hızı veya Hız Bölgesinin Kilitlenmesi

Bulunduğunuz kalp atış hızı veya hız bölgesini kilitlemek için BAŞLAT düğmesini basılı tutun. HR zone (Kalp atış hızı bölgesi) veya Speed zone (Hız bölgesi) öğesini seçin. Bölgeyi kilitlemek/açmak için BAŞLAT düğmesini basılı tutun. Kalp atış hızınız veya hızınız kilitli bölgenin dışına çıkarsa bu durum size sesli olarak bildirilir.

Aşamalı Bir Seans Sırasında Aşamanın Değiştirilmesi

IŞIK düğmesini basılı tutun. Hızlı menü görüntülenir. Listeden Start next phase'i (Bir sonraki aşamayı başlat) seçin ve BAŞLAT'a basın (hedef oluşturulurken manuel aşama değiştirme seçildiyse). Otomatik seçildiyse, bir aşamayı tamamladığınızda aşama otomatik olarak değiştirilecektir. Sesli olarak bildirimde bulunulacaktır.

Hızlı Menüdeki Ayarların Değiştirilmesi

IŞIK düğmesini basılı tutun. Hızlı menü görüntülenir. Egzersiz seansınızı duraklatmadan bazı ayarları değiştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Hızlı Menü'ye bakın.