Nacházíte se tady: Trénink > Tréninkový přehled

Tréninkový přehled

Po tréninku

Okamžitě po skončení tréninku z něj budete mít v hodinkách M200 k dispozici souhrnná data. V aplikaci nebo webové službě Polar Flow můžete získat podrobnější a grafickou analýzu.

Na hodinkách M200 se zobrazí tato data z tréninku:

Délka trvání

Délka trvání tréninku.

Prům. TF*

Průměrná tepová frekvence při tréninku se zobrazuje v tepech za minutu nebo v % maximální tepové frekvence v závislosti na nastavení sportovního profilu, které jste definovali ve webové službě Polar Flow.

Max. TF*

maximální tepová frekvence při tréninku.

Vzdálenost**

Vzdálenost, kterou jste při tréninku překonali.

Prům. tempo/rychlost**

Průměr. tempo/rychlost při tréninku.

Max. tempo/rychlost**

Maximální tempo/rychlost při tréninku.

Kalorie

Množství kalorií spálených při tréninku.

*) Data se zobrazí, pokud jste při tréninku měřili tepovou frekvenci.

**) Data se zobrazí, pokud jste při tréninku používali GPS.

Tréninková historie v hodinkách M200

V nabídce Historie uvidíte shrnutí posledních pěti tréninků. Jděte do nabídky Historie a procházejte požadovaný trénink pomocí PRAVÉHO tlačítka. Chcete-li data zobrazit, stiskněte a podržte PRAVÉ tlačítko. To, jaká data se zobrazí, závisí na nastavení sportovního profilu, který jste při tréninku používali.

Údaje z dřívějších tréninků se ukládají v hodinkách M200, dokud je nesynchronizujete s aplikací nebo webovou službou Polar Flow. Pokud v hodinkách M200 dochází paměť k ukládání tréninkové historie, vyzvou vás, abyste minulé tréninky synchronizovali do aplikace nebo webové služby Flow.

Tréninková data v aplikaci Polar Flow

Hodinky M200 se s aplikací Polar Flow synchronizují automaticky po skončení tréninku, pokud máte telefon v dosahu Bluetooth. Tréninková data můžete mezi hodinkami M200 a aplikací Flow synchronizovat také ručně tak, že na hodinkách stisknete a podržíte LEVÉ tlačítko, když jste přihlášeni k aplikaci Flow a máte telefon v dosahu Bluetooth. V aplikaci můžete po každém tréninku rychle vyhodnotit svá tréninková data. Aplikace vám poskytuje stručný přehled tréninkových dat.

Další informace viz Aplikace Polar Flow.

Tréninková data ve webové službě Polar Flow

Analyzujte každý detail tréninku a zjistěte více o svém výkonu. Sledujte svůj pokrok a podělte se o svoje nejlepší tréninkové jednotky s ostatními.

Další informace viz Webová služba Polar Flow.