Nacházíte se tady: Nastavení > Změna nastavení

Změna nastavení

Nastavení naleznete tyto možnosti:

  • Párování a synchronizace
  • Režim Letadlo
  • Chytrá upozornění
  • Informace o výrobku

Párování a synchronizace

Párování a synchronizace zařízení: Zde můžete párovat zařízení, např. snímač tepové frekvence, váhu nebo mobilní zařízení, s hodinkami M200. Další informace viz Párování. Můžete synchronizovat data z hodinek M200 do spárovaného mobilního zařízení. Tip: Synchronizaci můžete provádět také, když v zobrazení času stisknete a podržíte LEVÉ tlačítko.

Odebrání párování: Zde můžete odebírat párování mezi snímačem tepové frekvence nebo mobilním zařízením a hodinkami M200.

Režim Letadlo

Zvolte Zap. nebo Vyp.

Aktivací režimu Letadlo dojde k přerušení veškeré bezdrátové komunikace se zařízením. Můžete je stále používat k záznamu aktivity nebo tréninku s měřením tepové frekvence na zápěstí, nemůžete je však při tréninku používat se snímačem tepové frekvence Bluetooth Smart, ani synchronizovat svá data do mobilní aplikace Polar Flow, protože Bluetooth Smart je deaktivované.

Chytrá upozornění

Funkci Chytrá upozornění můžete zapnout nebo vypnout. Více informací o této funkci viz Chytrá upozornění.

Informace o výrobku

Zjistěte si identifikační číslo hodinek M200, verzi firmwaru a typ HW. Tyto informace můžete potřebovat, pokud se obrátíte na péči o zákazníky společnosti Polar. Vyskytnou-li se s hodinkami M200 nějaké potíže, zvolte možnost Restartovat zařízení. Více informací viz Restartování hodinek M200.

Nastavení aktuálního času

Aktuální čas a jeho formát se do hodinek M200 převedou z mobilního zařízení nebo z hodin v počítači při synchronizaci s aplikací nebo webovou službou Polar Flow. Chcete-li čas změnit, musíte nejprve změnit čas na svém mobilním zařízení nebo časové pásmo v počítači a potom hodinky M200 synchronizovat s aplikací nebo webovou službou.