Nacházíte se tady: Polar Flow > M200 Uživatelská příručka | Webová služba Polar Flow

Webová služba Polar Flow

Webová služba Polar Flow vám ukáže, na kolik procent máte splněný cíl denní aktivity, i podrobné údaje o vaší aktivitě a pomůže vám porozumět tomu, jaký vliv mají vaše každodenní zvyky a rozhodnutí na vaše fyzické i duševní zdraví.

Webová služba Polar Flow vám také umožňuje plánovat a podrobně analyzovat trénink a získat více informací o dosaženém výkonu. Individuálně si přizpůsobte hodinky M200 tak, aby dokonale splňovaly vaše tréninkové potřeby, přidáním sportovních profilů a upravením nastavení. Můžete se také podělit o hvězdné okamžiky svého tréninku s přáteli v komunitě Flow, přihlašovat se na lekce klubu a získat personalizovaný tréninkový program na běžecký závod.

Hodinky M200 můžete nastavit pomocí počítače na adrese flow.polar.com/start. Zde naleznete pokyny ke stažení a instalaci softwaru FlowSync, který vám umožní synchronizovat data mezi M200 a webovou službou, a k vytvoření uživatelského účtu pro webovou službu. Pokud jste nastavení provedli pomocí mobilního zařízení a aplikace Flow, můžete se k webové službě Flow přihlásit pomocí přihlašovacích údajů, které jste si v rámci nastavení vytvořili.

Feed

Ve funkci Feed se můžete podívat, čím jste se v poslední době zabývali, a také sledovat aktivity svých přátel. Podívejte se na své poslední tréninkové jednotky a přehledy aktivit, podělte se o své nejlepší výkony, komentujte a lajkujte aktivity svých přátel.

Explore

Ve funkci Explore si můžete procházet mapu a podívat se na tréninky s informacemi o trase, které sdíleli jiní uživatelé. Můžete si také prohlédnout trasy, které sdíleli jiní uživatelé, a podívat se, kde bylo dosaženo těch největších úspěchů.

Diář

V Diáři si můžete vyhledat svoji denní aktivitu, prohlédnout si naplánované tréninky (tréninkové cíle) a znovu se podívat na výsledky již absolvovaných tréninků.

Pokrok

Funkce Pokrok vám umožní sledovat váš vývoj prostřednictvím zpráv.

Zprávy o tréninku jsou užitečným pomocníkem při sledování pokroku za delší období. Zvolené sportovní disciplíny můžete sledovat pomocí týdenních, měsíčních i ročních zpráv. V individuálním nastavení délky sledovaného období si můžete zvolit délku období a sport. V rozbalovacím seznamu si zvolte časové období pro zprávu a sportovní disciplínu a stiskněte ikonku kola pro výběr dat, která chcete zobrazit v grafu zprávy.

Pomocí zpráv o aktivitě můžete sledovat dlouhodobý trend své denní aktivity. Můžete si vybrat, zda chcete zobrazit buď denní, týdenní, nebo měsíční zprávy. Můžete také sledovat své týdenní spánkové vzorce ve zprávě „Noční spánek“. Ukazuje, kolik hodin jste spali, a zároveň uvádí počet hodin vydatného a neklidného spánku, což umožňuje analyzovat spánek podrobněji. Ve zprávě o aktivitě uvidíte také nejlepší dny z hlediska denní aktivity, počtu kroků, spálených kalorií a spánku ve zvoleném časovém období.

Komunita

V sekcích Skupiny Flow, KlubyZávody můžete najít sportovce, kteří trénují na stejný závod nebo ve stejném klubu jako vy. Nebo můžete založit vlastní skupinu pro lidi, se kterými chcete trénovat. Můžete sdílet cvičení a tréninkové tipy, komentovat tréninkové výsledky ostatních členů a být součástí komunity Polar. V klubech Flow si můžete prohlížet rozvrhy lekcí a přihlašovat se na lekce. Přidejte se a získejte motivaci v tréninkových komunitách na sociálních sítích!

Programy

Běžecký program od Polaru je uzpůsobený vašemu cíli, založený na vašich zónách tepové frekvence a zohledňuje vaše osobní vlastnosti a tréninkovou minulost. Program je chytrý a průběžně se přizpůsobuje podle toho, jak se vyvíjíte. Běžecké programy od Polaru jsou dostupné pro závody na 5 km, 10 km, půlmaraton a maraton a skládají se ze dvou až pěti běžeckých tréninků týdně v závislosti na konkrétním programu. Je to opravdu velmi jednoduché!

Podporu a další informace ohledně používání webové služby Flow najdete na adrese polar.com/en/support/flow.