Buradasınız: Ayarlar > Yeniden başlatma ve sıfırlama

Yeniden başlatma ve sıfırlama

Saatinizde bir sorunla karşılaşmanız durumunda cihazı yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Saatinizi yeniden başlattığınızda, saatteki ayarlarınız veya kişisel verileriniz silinmez.

Saati yeniden başlatmak için

Saatinizden Ayarlar > Genel ayarlar > Saatiniz hakkında yolunu izleyin. Aşağı kaydırarak Saatinizi yeniden başlatın seçeneğini bulun. Tamam düğmesine basın, ardından yeniden başlatmayı onaylamak için Tamam düğmesine bir kez daha basın.

Saatinizi ayrıca Tamam düğmesini 10 saniye basılı tutarak da yeniden başlatabilirsiniz.

Saati fabrika ayarlarına sıfırlamak için

Yeniden başlatmak sorununuzu çözmediyse, saatinizi fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Saati fabrika ayarlarına sıfırladığınızda tüm kişisel veri ve ayarların silineceğini ve kişisel kullanım için daha sonra yeniden kurulum yapmanız gerekeceğini unutmayın. Bu işlem sonucunda saatinizden Flow hesabınıza eşitlediğiniz hiçbir veri silinmez.

FlowSync ile fabrika ayarlarına sıfırlama

  1. Flow.polar.com/start adresine gidin ve Polar FlowSync veri aktarım yazılımını bilgisayarınıza indirip yükleyin.
  2. Saatinizi bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takın.
  3. FlowSync ayarlarını açın.
  4. Fabrika ayarlarına sıfırla düğmesine basın.
  5. Eşitleme için Polar Flow Uygulamasını kullanıyorsanız akıllı telefonunuzdan eşitlenen Bluetooth cihazları listesini kontrol edip saatiniz bu listedeyse saatinizi listeden kaldırın.

Sonra telefon veya bilgisayar kullanarak saatiniz için yeniden kurulum yapmanız gerekir. Kurulum sırasında sıfırlamadan önce kullandığınız Polar hesabını kullanmayı unutmayın.