Nacházíte se tady: Polar Flow > Uživatelská příručka ke sportovním hodinkám Polar V800 | Polar Flow Web Service (Webová služba Polar Flow)

Polar Flow Web Service (Webová služba Polar Flow)

Webová služba Polar Flow vám umožní plánovat si a analyzovat každý detail svého tréninku a lépe se orientovat ve svých výkonech. Nastavte a individuálně si přizpůsobte V800 tak, aby dokonale splňoval vaše tréninkové potřeby. Můžete si do něj přidávat různé sportovní disciplíny a uzpůsobit si na míru různá nastavení a tréninkové náhledy. Sledujte a vizuálně analyzujte svůj pokrok, vytvářejte si tréninkové cíle a přidávejte si je, spolu s oblíbenými trasami, mezi oblíbené.

S webovou službou Flow můžete:

  • Analyzovat veškerá svá tréninková data s pomocí vizuálních grafů a náhledů tras
  • Porovnávat specifická data s jinými, jako např. absolvovaná tréninková kola/etapy nebo rychlost s hodnotami srdeční frekvence
  • Analyzovat data specifická pro určitý sport při multisportovním tréninku
  • Podívat se, jaký účinek má Vaše tréninková zátěž na kumulativní míru regenerace
  • Sledovat dlouhodobě svůj pokrok pozorováním trendů a detailů, které jsou pro vás nejdůležitější
  • Sledovat svůj pokrok s pomocí týdenních nebo měsíčních přehledů, specifických pro určitý sport
  • Sdílet své úspěchy se svými fanoušky
  • Zpětně si přehrávat své tréninkové jednotky i tréninkové jednotky jiných uživatelů.

Abyste mohli webovou službu Flow začít používat, jděte prosím na flow.polar.com/start, a otevřte si účet u Polaru, pokud ho ještě nemáte. Z téhož umístění si stáhněte a nainstalujte i software FlowSync, abyste mohli synchronizovat data mezi sporttesterem V800 a webovou službou Flow. Stáhněte si aplikaci Flow i do svého mobilu, abyste měli přístup k okamžitým analýzám a zálohování dat do webové služby.

Feed

Ve funkci Feed se můžete podívat, čím jste se v poslední době zabývali, a také sledovat aktivity svých přátel a přidávat komentáře.

Explore

Ve funkci Explore můžete při prohlížení mapy objevit tréninkové jednotky a trasy, přidat si je k oblíbeným a uložit si je do svého V800. Prohlédněte si zveřejněné tréninkové jednotky, o něž se podělili ostatní uživatelé a znovu si projděte své vlastní trasy i trasy těch druhých a podívejte se, kde byly dosaženy ty největší úspěchy.

Diary (Diář)

V Diary (Diáři) si můžete prohlédnout své plánované tréninkové jednotky a znovu si projít ty absolvované. V přehledu naleznete: denní, týdenní nebo měsíční tréninkové plány, individuální tréninkové jednotky, testy a týdenní přehledy.

Progress (Pokrok)

Funkce Progress (Pokrok) vám umožní sledovat váš vývoj prostřednictvím písemných záznamů. Písemné záznamy jsou užitečným pomocníkem při monitorování pokroku za delší období. Zvolené sportovní disciplíny můžete sledovat pomocí týdenních, měsíčních i ročních zpráv. V individuálním nastavení délky sledovaného období (custom period) si můžete zvolit délku období a sport. Vyberte si časové období a sportovní disciplínu v rozbalovacím menu a stiskněte ikonu kola. Tady si budete moci zvolit, která data chcete vidět v grafu zprávy.

Podporu a více informací o používání webové služby služby Flow najdete na www.polar.com/en/support/flow