Buradasınız: Başlarken > Uyumlu Sensörler > Polar Hız Sensörü Bluetooth® Smart

Polar Hız Sensörü Bluetooth® Smart

Bisikletteki hızınızı etkileyen bir dizi etken bulunmaktadır. Tabi ki kondisyon bunlardan biridir. Ancak hava durumu ve yoldaki eğimler de önemli etkenlerdir. Bu etkenlerin performans hızınızı nasıl etkilediğini ölçmenin en gelişmiş yolu aerodinamik hız sensörü kullanmaktır.

  • Anlık, ortalama ve maksimum hızınızı ölçer
  • İlerlemenizi görmek ve performansınızı artırmak için ortalama hızınızı izler
  • Hafif ama sağlamdır, kolayca takılabilir

Hız Sensörünün V650 ile Eşleştirilmesi

Hız sensörünü doğru olarak taktığınızdan emin olun. Hız sensörünün nasıl takılacağıyla ile ilgili daha fazla bilgi için hız sensörünün kullanım kılavuzuna başvurun.

1. General Settings > Pairing > Pair new device'a (Genel Ayarlar > Eşleştirme > Yeni cihaz eşleştir) gidin. V650, eşleştirmek istediğiniz sensöre üç metreden daha yakın olmalıdır. Gidona takıldığında yeterince yakın olacaktır.

2. Eşleştirmek istediğiniz sensörü etkinleştirin. Sensörü etkinleştirmek için tekerleği birkaç defa çevirin. Sensörün üzerindeki yanıp sönen kırmızı ışık, sensörü etkinleştirdiğinizi gösterir.

Eşleştirmeyi, sensörü etkinleştirdikten sonraki 30 saniye içinde gerçekleştirin.

3. V650 bulunan cihazları listeler. V650'ye en yakın cihaz, listenin en üstündedir. Eşleştirmek istediğiniz cihazın adına dokunun.

4. Eşleştirme tamamlandığında Pairing succeeded (Eşleştirme başarılı) gösterilir.

5. Sensörü Bike 1 (Bisiklet 1), Bike 2 (Bisiklet 2), Bike 3 (Bisiklet 3) ya da Bike 4 (Bisiklet 4) ile ilişkilendirin. Bisikleti daha sonra Paired devices (Eşleştirilmiş cihazlar) altında değiştirebilirsiniz.

6. Tekerlek boyutunu girin. Onaylayın ve simgesine dokunarak PAIRING (Eşleştirme) menüsüne geri dönün.

Sürmek için bir bisiklet seçtiğinizde V650'niz otomatik olarak bisikletinizle ilişkilendirilmiş sensörleri aramaya başlar. V650, sensör göstergesinin etrafındaki yeşil yuvarlak sabit olduğunda kullanıma hazırdır.