Buradasınız: Polar Flow > Polar Flow Web Hizmeti

Polar Flow Web Hizmeti

Polar Flow web hizmeti, egzersizinizin her ayrıntısını planlamanızı, analiz etmenizi ve performansınız hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar.

Flow web hizmeti ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Egzersizinizin tüm ayrıntılarını görsel grafikler ve rota görünümü ile analiz edin
  • Verileri birbiriyle karşılaştırın, örneğin tur ya da hızı kalp atış hızıyla kıyaslayın
  • Trendleri ve sizin için en önemli ayrıntıları takip ederek uzun vadeli ilerlemenizi görün
  • Egzersiz seanslarınızı kendinizin ve başkalarının seanslarıyla karşılaştırın
  • Önemli bilgilerinizi takipçilerinizle paylaşın
  • Kendi ve başka kullanıcıların seansları daha sonra tekrar gerçekleştirin

V650'nizi Flow web hizmeti ile birlikte kullanmaya başlamak için flow.polar.com/start adresine gidin ve Polar hesabınızı oluşturun. Eğer zaten bir Polar hesabına sahipseniz, Flow web hizmetinde yeni bir hesap için kayıt olmanız gerekmez.. Örneğin polarpersonaltrainer.com ile aynı kullanıcı adını ve parolayı kullanarak oturum açabilirsiniz.

V650'niz ile Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu yapmanıza izin veren FlowSync yazılımını indirin ve yükleyin.

Feed (Besleme)

Feed'de (Besleme), son zamanlarda yaptıklarınızın yanı sıra arkadaşlarınızın etkinliklerini ve yorumlarını görebilirsiniz.

Explore (Kefşet)

Explore'da (Keşfet) haritaya göz atarak rotaları keşfedebilirsiniz. Diğer kullanıcıların paylaştığı herkese açık egzersiz seanslarını görün ve kendinizin ya da başka kişilerin rotalarını tekrar gerçekleştirin ve önemli anların meydana geldiği yerleri görün.

Diary (Günlük)

Diary'de (Günlük) programladığınız egzersiz seanslarının yanı sıra daha önceki seanslarınızı gözden geçirebilirsiniz. Gösterilen bilgiler arasında: günlük, haftalık ya da aylık görünümde egzersiz planları, ayrı ayrı seanslar ve haftalık özetler.

Progress (İlerleme)

Progress'te (İlerleme), gelişiminizi raporlarla takip edebilirsiniz. Raporlar, uzun vadede egzersizlerinizdeki ilerlemenizi takip etmenin kullanışlı bir yoludur. Haftalık, aylık ve yıllık raporlarda gösterilecek sporu seçebilirsiniz. Özel süre ile hem süreyi hem de sporu seçebilirsiniz. Aşağı açılır listelerden rapor için süreyi ve sporu seçebilir ve çark simgesine basarak rapor grafiğinde görmek istediğiniz verileri seçebilirsiniz.

Flow web hizmetini kullanmayla ilgili destek ve daha fazla bilgi için www.polar.com/en/support/flow adresine gidin.