Buradasınız: Başlarken > Giriş

Polar V650 Kullanım kılavuzu

Giriş

Yeni V650'yi satın aldığınız için sizi tebrik ederiz! En tutkulu bisikletçiler için tasarlanmış V650, güvenle bisiklete binmenize ve en iyi performansınıza ulaşmanıza yardımcı olur.

Bu kullanım kılavuzu, yeni bisiklet yardımcısı cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak tüm talimatları içermektedir. Video öğreticilerini görmek ve bu kullanıcı kılavuzunun en yeni sürümüne ulaşmak için www.polar.com/en/support/v650 adresine gidin.

V650

Kalp atış hızı, hız, mesafe ve rakım gibi egzersizle ilgili verileri büyük ekranda bir bakışta görün.

USB kablosu

USB kablosunu, pili şarj etmek ve FlowSync yazılımını kullanarak V650'niz ile Polar Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu yapmak için kullanın.

Bluetooth® Smart Kalp Atış Hızı Sensörü*

Egzersiz seansları sırasında V650'nizde canlı, gerçek kalp atış hızınızı görün. Kalp atış hızınız, seansınızın nasıl geçtiğini analiz etmek için kullanılır.

*Yalnızca kalp atış hızı sensörü setlerini içeren V650'de yer alır. Eğer V650'nizi kalp atış hızı sensörü olmadan satın aldıysanız endişelenmeyin. Daha sonra istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Polar FlowSync Yazılımı

Flowsync yazılımı, USB kablosu üzerinden V650'niz ile bilgisayarınızdaki Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu yapmanızı sağlar. Polar FlowSync yazılımını indirmek ve yüklemek için flow.polar.com/start adresine gidin.

Polar Flow Web Hizmeti

polar.com/flow adresinde egzersizinizin her ayrıntısını planlayabilir, analiz edebilir cihazınızı özelleştirebilir ve performansınız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.