Buradasınız: Başlarken > Uyumlu Sensörler > Polar Kadans Sensörü Bluetooth® Smart

Polar Kadans Sensörü Bluetooth® Smart

Bisiklet seansınızı ölçmenin en pratik yolu, gelişmiş kablosuz kadans sensörümüzü kullanmaktır. Gerçek zamanlı, ortalama ve maksimum pedal çevirme ritminizi dakikadaki devir cinsinden ölçererek sürüşteki tekniğinizi daha önceki sürüşlerle karşılaştırmanızı sağlar.

  • Bisiklet tekniğinizi geliştirir ve en iyi ritminizi belirler
  • Bozulma yaşanmayan kadans verileri, kişisel performansınızı değerlendirmenizi sağlar
  • Aerodinamik ve hafif olacak şekilde tasarlanmıştır

Kadans Sensörünün V650 ile Eşleştirilmesi

Kadans sensörünü doğru olarak taktığınızdan emin olun. Kadans sensörünün nasıl takılacağıyla ile ilgili daha fazla bilgi için kadans sensörünün kullanım kılavuzuna başvurun.

1. General Settings > Pairing > Pair new device'a (Genel Ayarlar > Eşleştirme > Yeni cihaz eşleştir) gidin. V650, eşleştirmek istediğiniz sensöre üç metreden daha yakın olmalıdır. Gidona takıldığında yeterince yakın olacaktır.

2. Eşleştirmek istediğiniz sensörü etkinleştirin. Sensörü etkinleştirmek için pedalı birkaç defa çevirin. Sensörün üzerindeki yanıp sönen kırmızı ışık, sensörü etkinleştirdiğinizi gösterir.

Eşleştirmeyi, sensörü etkinleştirdikten sonraki 30 saniye içinde gerçekleştirin.

3. V650 bulunan cihazları listeler. V650'ye en yakın cihaz, listenin en üstündedir. Eşleştirmek istediğiniz cihazın adına dokunun.

4. Eşleştirme tamamlandığında Pairing succeeded (Eşleştirme başarılı) gösterilir.

5. Sensörü Bike 1 (Bisiklet 1), Bike 2 (Bisiklet 2), Bike 3 (Bisiklet 3) ya da Bike 4 (Bisiklet 4) ile ilişkilendirin. Bisikleti daha sonra Paired devices (Eşleştirilmiş cihazlar) altında değiştirebilirsiniz.

Sürmek için bir bisiklet seçtiğinizde V650'niz otomatik olarak bisikletinizle ilişkilendirilmiş sensörleri aramaya başlar. V650, sensör göstergesinin etrafındaki yeşil yuvarlak sabit olduğunda kullanıma hazırdır.