Polar Ignite 3 kasutusjuhend

Kasutusjuhend aitab sul uut kella kasutama hakata. Juhendvideod ja KKK-d leiad veebilehelt support.polar.com/en/ignite-3.

Tutvustus

Palju õnne uue Polar Ignite 3 ostu puhul!

Polar Ignite 3 on moodsalt klassikaline spordikell energilisemaks eluks. Kui kell on randmel, saad ööl ja päeval oma keha ning elustiiliga kohandatud juhiseid. Maga paremini tänu une jälgimise funktsioonidele ning päevase erksuse andmetele, mis aitavad sul oma uneharjumusi täiustada. Liigu isikupärastatud treeningusoovituste ja reaalajas hääljuhiste järgi. Vaata sisukaid andmeid ühe pilguga ilusal eredal kõrge resolutsiooni ja kohandatavate vidinatega AMOLED-puuteekraanil.

Polar Ignite 3 pakub sulle sinu keha öise taastumise täielikku analüüsi ning prognoosib, kui energiline ja ärgas sa eesootaval päeval oled. Une jälgimise funktsioon Sleep Plus Stages™ jälgib sinu unefaase (kerge, sügav ja REM-uni), annab unest ülevaate ja arvutab arvulise uneskoori. Nightly Recharge™ on öise taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi sa oma päevastest tegevustest taastud. Uus funktsioon Sleepwise™ aitab sul mõista, milline on une roll sinu päevases ärksuses ja sooritusvõimes.

Täpselt paraja koormusega ja treenimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks kasuta funktsiooni Training Load Pro. Treeningujuhis FitSpark™ tagab, et oled radade vallutamiseks alati valmis, tänu igaks päevaks pakutavatele valmistreeningutele, mis põhinevad sinu taastumisel, valmisolekul ja treeningu ajalool. Kasuta kogu treeningukorra jooksul energiataseme hoidmiseks uut energiataasteabilist FuelWise™. FuelWise™ tuletab meelde energia taastamise vajadust ja aitab pika treeningu ajal hoida piisavat energiataset. See näitab, kuidas keha kasutab treeningu ajal erinevaid energiaallikaid. Jälgi oma jooksutulemuste arengut täiustatud jooksufunktsioonide, näiteks jooksuindeksi Running Index ja jooksuprogrammide abil. Funktsioon Hääljuhis võimaldab sul treeningu ajal saada Polar Flow' rakenduse kaudu reaalajas hääljuhiseid kas kõrvaklappidesse või kõlaritesse.

Polari testidega saad hinnata oma füüsilist võimekust ja jälgida oma arengut ajas. Kui soovid alustada treenimist, on võimekustest kiire ja mugav viis kontrollida sinu füüsilist võimekust. Oma aeroobse võimekuse arengu jälgimiseks saad kasutada kõndimistesti. See on lihtne, ohutu ja kerge korrata. Tänu jooksuvõimekuse testile saad teada oma praeguse jooksuvõimekuse ning see võimaldab sul kohandada oma südame löögisagedust ja kiirustsoone, nii et kasutad oma jooksutrenne alati kõige paremini ära. Testiga saad teada ka oma maksimaalse südame löögisageduse.

Pideva südame löögisageduse jälgimise funktsioon mõõdab sinu südame löögisagedust ööpäev läbi. Koos ööpäevase aktiivsuse jälgimisega annab see su päevasest aktiivsusest täieliku ülevaate. Kell aitab sul juhendatud hingamisharjutuse Serene™ abil lõdvestuda ja stressi leevendada.

Polar Ignite 3 mõõdab südame löögisagedust otse randmelt, kasutades anduri sünteestehnoloogiat Polar Precision Prime™, ning jälgib GPS-i abil teie kiirust, tempot, distantsi ja teekonda. See on varustatud kahesagedusliku GPSi tehnoloogiaga ülimaks täpsuseks ja sinu ümbrusest tulenevate häiringute vähendamiseks.

Tänu vahetatavatele randmerihmadele saad sobitada oma kella mis tahes olukorra ja stiiliga. Polar Ignite 3 pakub peamisi nutikellafunktsioone: muusika juhtnupud, ilm ja mobiiltelefoniteatised. Südame löögisageduse anduri režiimi abil saad oma kella hõlpsalt muuta südame löögisageduse anduriks ning jagada oma südame löögisagedust teiste Bluetooth-seadmetega, näiteks treeningurakenduste, jõusaalivarustuse või rattakompuutritega. Samuti saad oma kella kasutada Polar Clubi treeningtundides, et edastada oma südame löögisagedus Polar Clubi süsteemi.

Parema kasutatavuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt edasi. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskenda püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad sinu kella funktsionaalsust täiustuste abil.

Pane Polar Ignite 3 täielikult enda kasuks tööle

Liitu Polari ökosüsteemiga ja võta oma kellast maksimum.

Polar Flow' rakendus

Laadi Polar Flow' rakendus alla rakendusepoest App Store® või Google PlayTM. Pärast treeningut sünkrooni kell Flow' rakendusega ning saad oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet. Flow' rakenduses näed ka seda, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, kuidas su keha öö jooksul treeningust ja pingest taastus ning kui hästi sa magasid. Funktsiooni Nightly Recharge automaatsete öiste mõõtmiste ja muude mõõdetud parameetrite alusel saad Flow' rakenduses isiklikke treeningunõuandeid ning soovitusi, kuidas eriti rasketel päevadel parandada und ja reguleerida energiataset.

Polar Flow' võrguteenus

Saad treeninguandmed sünkroonida võrguteenusega Polar Flow kas arvutitarkvara FlowSync või Polar Flow' rakenduse abil. Võrguteenuses saad plaanida treeninguid, jälgida oma edusamme, vaadata juhiseid ning üksikasjalikku analüüsi oma treeningute tulemuste, aktiivsuse ja une kohta. Jaga oma saavutusi sõpradega, leia uusi treeningukaaslasi ja lase sotsiaalmeedia treeningukogukondadel end innustada.

Kõik selle leiad aadressilt flow.polar.com.