Püsivara värskendamine

Kella ajakohasena hoidmiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskenda püsivara alati, kui saadaval on uus versioon. Püsivara värskendatakse selleks, et parandada sinu kella funktsionaalsust.

Püsivara värskendamisel ei lähe olemasolevad andmed kaotsi. Enne püsivara värskendamist sünkroonitakse andmed kellast Flow' võrguteenusesse.

Mobiiltelefoni või tahvelarvutiga

Kui kasutad treeningu ja aktiivsuse andmete sünkroonimiseks Polar Flow' mobiilirakendust, saad püsivara värskendada mobiiltelefoniga. Kui värskendus on saadaval, annab rakendus sellest märku ja juhendab sind. Enne värskendamise alustamist soovitame ühendada kella vooluallikaga, et tagada tõrgeteta protsess.

Ühendusest sõltuvalt võib püsivara juhtmevaba värskendamine võtta aega kuni 20 minutit.

Arvutiga värskendamine

Kui uus püsivara versioon on saadaval, annab FlowSync sulle sellest märku, kui ühendad kella arvutiga. Püsivara värskendused laaditakse alla FlowSynci kaudu.

Püsivara värskendamine

  1. Ühenda kell kaasaoleva kaabli abil arvutiga. Veendu, et kaabel klõpsatab oma kohale. Jälgi, et sellel olev eend oleks kella tagaküljel asuva süvendiga (märgitud punasega) kohakuti.

  2. FlowSync alustab andmete sünkroonimist.
  3. Pärast sünkroonimist palutakse sul püsivara värskendada.
  4. Vali Jah. Uus püsivara installitakse (selleks võib kuluda kuni 10 minutit) ja kell taaskäivitub. Enne kella lahutamist arvutist oota, kuni värskendamine on lõpule viidud.