FitSpark™ juhis igapäevaseks treeninguks

FitSpark™-i treeningujuhis pakub igaks päevaks vajaduspõhiseid treeninguid, mille leiate mugavalt oma kellast. Treeningud on koostatud teie füüsilise võimekuse tasemest, treeningute ajaloost ning taastumisest ja valmisolekust lähtuvalt ning need põhinevad eelmise õhtu Nightly Recharge'i olekul. FitSpark pakub iga päev 2–4 erinevat treeningut: üks kõige sobivam treening ja 1–3 muud treeningut. Te saate maksimaalselt neli soovitust päevas ja kokku on 19 erinevat treeningut. Soovitused hõlmavad kardio-, jõu- ja toetavaid treeninguid.

FitSparki treeningud on kasutamisvalmis treeningu eesmärgid, mille on määratlenud Polar. Lisaks treeningutele annab FitSpark reaalajas sammsammulisi juhiseid harjutuste ohutuks ja korrektseks sooritamiseks. Kõik treeningud on ajapõhised ja vastavad teie füüsilise võimekuse tasemele. Seega sobivad treeningud kõigile treenitustasemest sõltumata. FitSparki treeningusoovitusi värskendatakse pärast igat treeningut (ka pärast neid treeninguid, kus FitSparki ei kasutatud), südaööl ja hommikul, kui ärkate. FitSpark aitab tagada treeningu mitmekülgsuse, pakkudes igaks päevaks eri tüüpi treeninguid.

Treenimisega võivad kaasneda riskid. Enne regulaarsete treeningutega alustamist lugege, kuidas vähendada riske treeningu ajal.