Polar Vantage V3 kasutusjuhend

Kasutusjuhend on kella kasutamisel abiks. Juhendvideod ja KKK-d leiad veebilehelt support.polar.com/ee/vantage-v3.

Tutvustus

Palju õnne uue Polar Vantage V3 ostu puhul!

Polar Vantage V3 on kvaliteetmultispordikell sportlastele, kes soovivad tulemusi. See kell sisaldab täiustatud biotajumisinstrumente, AMOLED-ekraani, kahesageduslikku GPSi, kaarte ning oma valdkonna parimat treeningu- ja taastumistööriistade komplekti. Kui pead pimedas liikuma, saad kella ereda kõrglahutusega AMOLED-ekraani kiirelt ja mugavalt muuta poole eredamaks taskulambiks. Täiustatud navigeerimisvahendite ja üksikasjalike võrguühenduseta kaartide abil saad maailma avastada täie kindlustundega. Ülipikk aku tööiga ei vea sind alt ning annab sulle kuni 8 täispäeva kellarežiimis, kuni 61 tundi treenimiseks GPSi ja südame löögisageduse jälgimisega ning energiasäästurežiimis koguni kuni 140 treeningutundi.

Uus biotajumistehnoloogia Polar Elixir™ võimaldab Polar Vantage V3-ga mõõta nahatemperatuuri, vere hapnikusisaldust ja randme-EKG abil südame elektrilisi signaale ning võrreldes teiste Polari kelladega täpseimalt optilist südame löögisagedust.

Treeningkoormuse ja taastumise jälgimise tööriistad aitavad optimeerida treeninguid ja vältida ületreenimist. Ainulaadne taastumise jälgimise funktsioon Recovery Pro aitab vältida ületreenimist ja vigastusi. Sellega saab mõõta, kui hästi su keha on taastunud, ning annab sulle taastumise kohta tagasisidet ja nõuandeid. Randme-EKG abil saad teha ortostaatilist testi, mis kuulub funktsiooni Recovery Pro juurde, ilma et peaksid ühendama Polari südame löögisageduse anduri.

Täpselt paraja koormusega treenimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks saad kasutada funktsiooni Training Load Pro. Kogu treeningukorra jooksul energiataseme hoidmiseks on saadaval uus energiataasteabiline FuelWise™. FuelWise™ tuletab meelde energia taastamise vajadust ja aitab pika treeningu ajal hoida piisavat energiataset. See näitab, kuidas keha kasutab treeningu ajal mitmesuguseid energiaallikaid.

Polari testidega saad jälgida oma arengut ajas. Jooksuvõimekuse testi abil saad teada oma praeguse jooksuvõimekuse ning kohandada oma südame löögisagedust, kiirust ja võimsustsoone, nii et saad oma jooksutrennidest maksimumi võtta. Testiga saad teada ka oma maksimaalse südame löögisageduse. Rattavõimekuse test võimaldab sul kohandada oma võimsustsoone ja teatab sulle sinu isikliku funktsionaalse lävivõimsuse. Jalgade taastumise test ütleb paari minutiga, kas sinu jalad on intensiivseks treeninguks valmis – selleks pole vaja eriseadet, vaid üksnes sinu kella.

Vantage V3 võimaldab sulle keha öise taastumise täielikku analüüsi ning prognoosib, kui energiline ja ärgas sa eesootaval päeval oled. Une jälgimise funktsioon Sleep Plus Stages™ jälgib sinu unefaase (kerge, sügav ja REM-uni), annab unest ülevaate ja arvutab arvulise uneskoori. Nightly Recharge™ on öise taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi sa oma päevastest tegevustest taastud. Funktsioon Sleepwise™ aitab sul mõista, milline on une roll sinu päevases ärksuses ja sooritusvõimes.

Esiletoomist väärivad ka järgmised funktsioonid:

  • Jooksuvõimsuse näitaja annab põhjalikuma ülevaate jooksutreeningute intensiivsusest.
  • Ujumisandmete funktsioon tuvastab automaatselt sinu südame löögisageduse, ujumisstiili, distantsi, tempo, tõmbesageduse ja puhkeajad. Distantsi ja tõmbesagedust jälgitakse ka looduslikus veekogus ujumisel.
  • Jooksmise ja rattasõidu muudab põnevamaks Strava Live Segments. Sind teavitatakse lõikudele lähenemisel, kuvatakse reaalajas andmed lõigu soorituse kohta ning lõpus ka sooritustulemused.
  • Funktsiooni Hill Splitter™ abil saad teada, milline oli su sooritus treeningukorra tõusudel ja laskumistel. Hill Splitter tuvastab su kiiruse-, distantsi- ja kõrguseandmete põhjal automaatselt kõik üles- ja allamäge liikumised.

  • Puhkusejuhisega analüüsitakse su südame löögisagedust jõutreeningu ajal, et anda sulle puhkuse optimeerimiseks isikupärastatud juhiseid. Selleks teavitatakse sind, kui oled valmis alustama uut seeriat, et sa ei alustaks enne, kui oled piisavalt taastunud.

  • Treeningujuhis FitSpark™ tagab, et oled radade vallutamiseks alati valmis, tänu igaks päevaks pakutavatele valmistreeningutele, mis põhinevad sinu taastumisel, valmisolekul ja treeningu ajalool.
  • Funktsiooniga Hääljuhis saad treeningu ajal kuulata Polar Flow' rakenduse kaudu reaalajas hääljuhiseid kas kõrvaklappidest või kõlaritetest.
  • Polar Vantage V3 on varustatud nutikellale omaste oluliste funktsioonidega: muusika juhtnupud, ilm ja mobiiltelefoniteatised.
  • Tänu vahetatavatele randmerihmadele saad sobitada oma kella mis tahes olukorra ja stiiliga.
  • Polar Vantage V3 toetab enam kui 150 spordiala. Lemmikspordialasid saad kellale lisada võrguteenuses Polar Flow.

Parema kasutatavuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt edasi. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskenda püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad sinu kella funktsionaalsust täiustuste abil.

Võta oma Polar Vantage V3-st maksimum

Liitu Polari ökosüsteemiga ja võta oma kellast maksimum.

Polar Flow' rakendus

Laadi Polar Flow' rakendus alla rakendusepoest App Store® või Google PlayTM. Pärast treeningut sünkrooni kell Flow' rakendusega ning saad oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet. Flow' rakenduses näed ka seda, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, kuidas su keha öö jooksul treeningust ja pingest taastus ning kui hästi sa magasid. Funktsiooni Nightly Recharge automaatsete öiste mõõtmiste ja muude mõõdetud parameetrite alusel saad Flow' rakenduses isiklikke treeningunõuandeid ning soovitusi, kuidas eriti rasketel päevadel parandada und ja reguleerida energiataset.

Polar Flow' võrguteenus

Saad treeninguandmed sünkroonida võrguteenusega Polar Flow kas arvutitarkvara FlowSync või Polar Flow' rakenduse abil. Võrguteenuses saad plaanida treeninguid, jälgida oma edusamme, vaadata juhiseid ning üksikasjalikku analüüsi oma treeningute tulemuste, aktiivsuse ja une kohta. Jaga oma saavutusi sõpradega, leia uusi treeningukaaslasi ja lase sotsiaalmeedia treeningukogukondadel end innustada.

Kõik selle leiad aadressilt flow.polar.com.