Buradasınız: Başlarken > Giriş

Polar M200 Kullanım Kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, yeni M200'ünüzü kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. M200 ile ilgili eğitim videolarını ve SSS'leri görmek için, support.polar.com/en/M200 adresine gidin.

Giriş

Yeni Polar M200'ünüzü güle güle kullanın!

Polar M200 GPS koşu saatinde; entegre GPS, bilekten ölçümlü kalp atış hızı monitörü ve benzersiz akıllı yönlendirme özellikleri bulunur. Koşu temponuzu, mesafenizi, yüksekliğinizi ve rotanızı birçok özelliğin bir araya getirildiği GPS'ten takip edebilirsiniz. Ayrı bir kalp atış hızı sensörü takmanıza gerek yok; yalnızca dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bilekten ölçümlü kalp atış hızı ölçümü ile egzersiz yapmanın tadına varın.

Günlük yaşamınızdaki etkinlikleri takip edin. Sağlığınıza faydalarını görün ve günlük etkinlik hedefinize nasıl ulaşacağınız konusunda ipuçları alın. Akıllı bildirimlerle bağlı kalın; telefonunuza gelen aramalar, mesajlar ve uygulama etkinliği için M200'ünüzde uyarılar alın. Ayrıca kordonu değiştirebilir ve kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Yedek kordonları ayrı olarak satın alabilirsiniz.

M200'ünüzün bütün avantajlarından yararlanın

Polar ortamına bağlanın ve M200'ünüzden en iyi şekilde yararlanın.

App Store® veya Google PlayTM'den Polar Flow uygulamasını indirin. Egzersiz sonrası M200'ünüzü Flow uygulamasıyla eşitleyerek, egzersiz sonucunuz ve performansınız ile ilgili genel bilgilere ve geri bildirime anında ulaşın. Flow uygulamasından nasıl uyuduğunuzu ve gün içinde ne kadar aktif olduğunuzu da öğrenebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki FlowSync yazılımını veya Flow uygulamasını kullanarak egzersiz verilerinizi Polar Flow web hizmetiyle eşitleyin. Web hizmetini kullanarak egzersizinizi planlayabilir, başarılarınızı takip edebilir, yol gösterici bilgiler edinebilir ve egzersiz sonuçlarınızın, etkinliğinizin ve uykunuzun ayrıntılı analizini görebilirsiniz. Başarılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşın, egzersiz arkadaşları bulun ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın. Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz.