Polar Pacer Pro kasutusjuhend

Kasutusjuhend aitab sul uue kellaga lähemalt tutvuda. Juhendvideod ja korduma kippuvad küsimused leiad veebilehelt support.polar.com/en/pacer-pro.

Tutvustus

Õnnitleme teid uue Polar Pacer Pro ostu puhul!

Polar Pacer Pro on uue põlvkonna jooksukell tõsisteks tulemusteks. Sellel on uue disainiga sisseehitatud antenn, mis hõlbustab GPS-jälgimist, võimsad treeninguvahendid ning isikustatud taastumis- ja unerakendused, mis suurendavad su võimalusi saada paremaks jooksjaks. Ülikerge konstruktsioon, ere ekraan ja baromeeter aitavad sul rakendada su jõudu, et muuta iga jooks heaks jooksuks.

  • Ülikerge konstruktsioon: Parima mugavuse ja optimaalsete tulemuste saavutamiseks on see napp, õhukese kerge korpusega, alumiiniumraamiga ja hästi haaratavate nuppudega.
  • Täiustatud protsessor: Kiirema, sujuvama ja võimsama jõudluse ning ekraani üleminekute heaks.
  • Värviline MIP-ekraan: õhema klaasiga ja täiustatud taustvalguse funktsiooniga ekraani parema kontrastsuse, selguse ja vaadatavuse heaks mis tahes päevaajal.

Tänu jooksuvõimekuse testile saad teada oma praeguse jooksuvõimekuse ning kohandada oma südame löögisagedust, kiirust ja võimsustsoone, nii et kasutad oma jooksutrenne alati kõige paremini ära. Testiga saad teada ka oma maksimaalse südame löögisageduse. Jälgi oma jooksutulemuste arengut täiustatud jooksufunktsioonide, näiteks jooksuindeksi Running Index ja jooksuprogrammide abil.

Jooksuvõimsuse mõõtmisel randmelt jälgitakse reaalajas sinu jooksu igal lõigul nõutavat pingutust, tänu millele on see äärmiselt kasulik vahend sprintide ja lühiintervallide puhul. Saad vaadata oma mehaanilist energiaväljundit vattides – kas jooksed siis tasasel maastikul või tõused mööda järsku nõlva. Oma aeroobse võimekuse arengu jälgimiseks saad kasutada kõndimistesti. See on lihtne, ohutu ja kerge korrata. Rattavõimekuse test võimaldab kohandada oma võimsustsoone ja teatab sulle sinu isikliku funktsionaalse lävivõimsuse.

Et treenida täpselt paraja koormusega ja saavutada parimaid tulemusi, kasuta funktsiooni Training Load Pro. Kasutage treeningu ajal energiataseme hoidmiseks uut nutikat energiataasteabilist FuelWise™. FuelWise™ tuletab meelde energia taastamise vajadust ja aitab pika treeningu ajal hoida piisavat energiataset. See näitab, kuidas keha kasutab treeningu ajal erinevaid energiaallikaid. Sinu energiakasutus jaotatakse süsivesikuteks, valkudeks ja rasvadeks.

Marsruudi ja kõrguse profiilid aitavad sul oma tulevast seiklust paremini visandada ja näha marsruudi edenemist. Marsruudi ja kõrguse profiilide abil saad teada oma praeguse asukoha, kui palju oled tõusnud või laskunud ja kui palju on sul veel minna. Funktsiooniga Hill Splitter™ saad teada, kuidas oma treeningukorra üles- ja allamäge lõikudes sooritasid. Hill Splitter tuvastab automaatselt kõik tõusud ja langused, kasutades sinu kiiruse, distantsi ja kõrguse andmeid. Muuda oma jooksud ja sõidud funktsiooni Strava Live Segments abil põnevamaks. Saa märguandeid lähedalasuvate segmentide kohta, vaata reaalajas sooritusandmeid segmendi ajal ja vaata tulemusi kohe pärast lõpetamist. Kolmanda osapoole rakendusega komoot saad planeerida endale marsruudi koos kõigi seiklustega ja importida marsruudi hõlpsalt kella ning lasta täpsetel juhistel hoida sind õigel teel.

Pideva südame löögisageduse jälgimise funktsioon mõõdab sinu südame löögisagedust ööpäev läbi. Koos ööpäevase aktiivsuse jälgimisega annab see su päevasest aktiivsusest täieliku ülevaate. Nightly Recharge™ on öise taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi sa oma päevastest tegevustest taastud. Une jälgimise funktsioon Sleep Plus Stages™ jälgib sinu unefaase (kerge, sügav ja REM-uni), annab unest ülevaate ja arvutab arvulise uneskoori. Treeningujuhis FitSpark™ tagab, et oled radade vallutamiseks alati valmis, tänu igaks päevaks pakutavatele valmistreeningutele, mis põhinevad sinu taastumisel, valmisolekul ja treeningu ajalool. Kell aitab sul juhendatud hingamisharjutuse Serene™ abil lõdvestuda ja stressi leevendada.

Südame löögisageduse anduri režiimi abil saad muuta oma Polar Pacer Pro hõlpsalt südame löögisageduse anduriks ning jagada oma südame löögisagedust teiste Bluetooth-seadmetega, näiteks treeningurakenduste, jõusaalivarustuse või rattakompuutritega. Samuti saad oma Pacer Prod kasutada Polar Clubi treeningtundides, et edastada oma südame löögisagedus Polar Clubi süsteemi. Kellal Polar Pacer Pro on ka olulised nutikellafunktsioonid: muusika juhtnupud, ilmateade ja mobiiltelefoniteatised. Lemmikspordialasid saad kella lisada võrguteenuses Polar Flow. Polar Pacer Pro toetab üle 130 erinevat spordiala. Samuti saad iga spordiprofiili sätteid kohandada vastavalt oma soovile. Tänu vahetatavatele randmerihmadele saad sobitada oma kella mis tahes olukorra ja stiiliga.

Parema kasutatavuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskenda püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad sinu kella funktsionaalsust täiustuste abil.

Kasuta oma Pacer Prod maksimaalselt.

Liitu Polari ökosüsteemiga ja võta oma kellast maksimum.

Polar Flow' rakendus

Laadi Polar Flow' rakendus alla rakendusepoest App Store® või Google PlayTM. Pärast treeningut sünkrooni kell Flow' rakendusega ning saad oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet. Flow' rakenduses näed ka seda, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, kuidas su keha öö jooksul treeningust ja pingest taastus ning kui hästi sa magasid. Funktsiooni Nightly Recharge automaatsete öiste mõõtmiste ja muude mõõdetud parameetrite alusel saad Flow' rakenduses isiklikke treeningunõuandeid ning soovitusi, kuidas eriti rasketel päevadel parandada und ja reguleerida energiataset.

Polar Flow' võrguteenus

Saad treeninguandmed sünkroonida võrguteenusega Polar Flow kas rakenduse Flow' või arvutitarkvara FlowSync abil. Võrguteenuses saad plaanida treeninguid, jälgida oma edusamme, vaadata juhiseid ning analüüsida üksikasjalikult oma treeningute tulemusi, aktiivsust ja und. Jaga oma saavutusi sõpradega, leia uusi treeningukaaslasi ja lase sotsiaalmeedia treeningukogukondadel end innustada.

Kõik selle leiad aadressilt flow.polar.com.