Igapäevane treeningujuhis FitSpark™

Treeningujuhis FitSpark™ pakub igaks päevaks vajaduspõhiseid treeninguid, mis on mugavalt saadaval sinu kellas. Treeningud on koostatud sinu füüsilise võimekuse taseme, treeninguajaloo ning taastumise ja valmisoleku põhjal ning need põhinevad eelmise öö Nightly Recharge'i olekul. FitSpark pakub iga päev 2–4 erinevat treeningut: üks kõige sobivam treening ja 1–3 muud treeningut, mille seast valida. Saad kuni neli soovitust päevas ja kokku on 19 erinevat treeningut. Soovitused hõlmavad kardio-, jõu- ja toetavaid treeninguid.

FitSparki treeningud on Polari määratletud kasutamisvalmis treeningueesmärgid. Lisaks treeningutele annab FitSpark reaalajas sammsammulisi juhiseid harjutuste ohutuks ja korrektseks sooritamiseks. Kõik treeningud on ajapõhised ja kohandatud sinu füüsilise võimekuse tasemele ning sobivad seega kõigile, füüsilisest võimekusest sõltumata. FitSparki treeningusoovitusi värskendatakse pärast igat treeningukorda (ka pärast neid treeninguid, kus FitSparki ei kasutatud), südaööl ja hommikul, kui ärkad. FitSpark aitab tagada treeningu mitmekülgsuse, pakkudes igaks päevaks eri tüüpi treeninguid.

Treenimisega võivad kaasneda riskid. Enne korrapäraste treeningutega alustamist loe juhist Riskide minimeerimine treeningute ajal.