Komoot

Saad komooti abil plaanida kaardil oma täpsed teekonnad ja importida need üksikasjalike teekonnajuhiste saamiseks kella. Komooti suurepärane planeerimis- ja navigeerimistehnoloogia võimaldab sul hõlpsalt uusi ümbrusi avastada, olenemata sellest, kas harrastad jalgrattasporti või matkamist.

Loo komooti konto, kui sul seda veel pole. Komooti konto registreerimisel on esimene piirkond ja kõik selle põhifunktsioonid sinu jaoks tasuta. Komoot soovitab tasuta piirkonnana kasutada oma kodupiirkonda. Seejärel ühenda komoot Polar Flow’ga ja impordi komooti teekonnad oma kella. Iga kord, kui kella sünkroonid, sünkroonitakse su Flow' teekonnad automaatselt komootiga.

Komooti kasutamise juhised leiad selle tugilehelt aadressil support.komoot.com/hc/en-us

Komoot nõuab GPSi andmete salvestussagedust ühesekundiliste intervallidega. Seda ei saa kasutada ühe- ega kaheminutilise salvestussagedusega.

Komooti ja Polar Flow' kontode ühendamine

Kõigepealt veendu, et sul on olemas nii komooti kui Polar Flow' konto. Komooti ja Polar Flow' kontod saad ühendada Polar Flow' võrguteenuses või Polar Flow' rakenduses.

Logi sisse Polar Flow' võrguteenusesse ja vali Sätted > Partnerid > Komoot > Ühendamine.

või

Ava Polar Flow' rakendus ja vali Üldsätted > Ühendamine > Komoot (ühendamiseks libista nuppu).

Pärast komooti ja Polar Flow' kontode ühendamist sünkroonitakse kõik komootis planeeritud teekonnad, mille oled oma Komooti kontol aktiveerinud, sinu lemmikteekondadega Flow’s.

Komooti teekondade sünkroonimine sinu kellaga

Saad Polar Flow' võrguteenuses või rakenduses valida teekonnad, mida soovid oma kella üle kanda. Sinu kellas saab korraga olla kuni 100 lemmikut.

Võrguteenuses Flow klõpsa oma lemmikute lehele sisenemiseks lehe ülaosas oleval menüüribal olevat ikooni Lemmikud .

 1. Vali teekonnad, klõpsates teekonnaloendist vasakul asuvaid ruute, et teisaldada teekonnad paremal asuvasse kella sünkroonimisloendisse. Kui oled komootiga planeerinud uued teekonnad, saad teekonnaloendit nendega värskendada, klõpsates nuppu .
 2. Saad teekondade järjekorda kellas muuta, lohistades neid teise kohta. Saad eemaldada üksikud teekonnad, klõpsates ikooni X, või kõik teekonnad korraga, klõpsates käsku KUSTUTA. Võta arvesse, et need jäävad sinu lemmikutes siiski kättesaadavaks, isegi kui eemaldad need oma kellast.
 3. Muudatuste salvestamiseks sünkrooni kell.

Mine Flow' rakenduses menüüsse Seadmed ja siis seadme lehele. Keri lehel alla ja puuduta kellas praeguste lemmikute vaatamiseks käsku Lisa/eemalda.

 1. Saad kellas teekondade järjestust muuta, puudutades paremal pikalt ikooni (iOS)/ (Android) ja lohistades teekonnad sinna, kuhu soovid.
 2. Teekonna lisamiseks või eemaldamiseks puuduta uuesti käsku Lisa/eemalda, et pääseda juurde kõigile oma lemmikutele.
 3. Saad lemmikuid sortida väärtuste Nimi, Muudetud ja Tüüp alusel.
 4. Teekonna eemaldamiseks kellast keera lülitit vasakule. Teekonna lisamiseks keera lülitit paremale.
 5. Muudatuste salvestamiseks sünkrooni kell rakendusega.

 

Lisateavet lemmikute haldamise kohta Polar Flow' võrguteenuses ja rakenduses leiad jaotisest Lemmikute ja treeningu eesmärkide haldamine Polar Flow's.

Treeningukorra alustamine komooti teekonnaga

 1. Kiirmenüüsse sisenemiseks vajuta treeningu valikurežiimis nuppu VALGUS.
 2. Vali loendist Teekonnad ja vali komooti teekond, mida soovid läbida. Kõige esimesena kuvatakse lähim teekond.
 3. Vali punkt, kust soovid teekonda alustada: Alguspunkt või Teekonna keskpunkt.
 4. Vali spordiprofiil, mida soovid kasutada, ja alusta treeningukorda.
 5. Sinu kell juhatab sind teekonnale. Kui oled kohal, kuvatakse tekst Teekonna algus leitud ja saad alustada teekonna läbimist.

Sinu kell annab sulle teekonna läbimiseks üksikasjalikke juhiseid.