Buradasınız: Başlarken > Giriş

Polar M460 Kullanım Kılavuzu

GİRİŞ

Yeni 460'ınızı güle güle kullanın! Polar M460 çok yönlü, GPS özellikli bisiklet bilgisayarınız, birçok Bluetooth güç ölçüm cihazıyla uyumludur. Ayrıca Strava Live Segments® ile bisiklet sürmek çok daha heyecanlı hale gelir. M460'ınız TrainingPeaks® yönlendirme ve analiz platformuyla uyumludur. M460'ınızda bisiklet için şu gelişmiş TrainingPeaks güç metrikleri de mevcuttur: NORMALIZED POWER® (NP®), INTENSITY FACTOR® (IF®) ve TRAINING STRESS SCORE® (TSS®).

Polar M460, kalp atışı hızı sensörüyle birlikte kullanıldığında Fitness Test, Ortostatik Test, Egzersiz Yükü ve Dinlenme Durumu gibi kalp atış hızına dayalı benzersiz özelliklere erişim sunar. Sıçrama korumalı (IPX7) cihazın, egzersiz yapıldığında 16 saate kadar pil ömrü vardır. GPS ve barometre sayesinde hızınızı, mesafenizi, rakımınızı ve eğiminizi takip edebilirsiniz. Telefonunuzdan akıllı bildirimler sayesinde Polar M460'ınızla her zaman her yerde bağlı kalırsınız. Hatta cihazınız, ön LED ışığıyla sizi güvende tutar. Seanstan hemen sonra Flow uygulaması ile egzersizinizle ilgili bilgilere anında ulaşın. Flow web hizmeti ile egzersizlerinizi ayrıntılı biçimde planlayın ve analiz edin.

Bu kullanım kılavuzu, yeni egzersiz yardımcınızı kullanmaya başlamanıza yardımcı olur. Daha fazla destek için support.polar.com/en/M460 adresini ziyaret edin.

M460'ınızın bütün avantajlarından yararlanın

Polar H10 kalp atış hızı sensörüyle egzersiz sırasında M460'ınızda gerçek kalp atış hızınızı canlı olarak görün. Kalp atış hızınız, seansınızın nasıl geçtiğini analiz etmek için kullanılan bilgidir. Kalp atış hızı sensörü içermeyen bir set aldıysanız endişe etmeyin. Daha sonra istediğiniz zaman bu sensörü satın alabilirsiniz.

Polar Flow mobil uygulaması sayesinde, her seanstan sonra egzersiz verilerinizi bir bakışta görün. Flow uygulaması, egzersiz verilerinizi kablosuz olarak Polar Flow web hizmeti ile senkronize eder. App Store ya da Google Play'den indirebilirsiniz.

Polar FlowSync yazılımı, USB kablosu üzerinden M460'ınızla bilgisayarınızdaki Flow web hizmeti arasında verileri eşitlemenizi sağlar. Polar FlowSync yazılımını indirmek ve yüklemek için flow.polar.com/start adresine gidin. flow.polar.com adresindeki Polar Flow web hizmetiyle, egzersizinizin her ayrıntısını planlayıp analiz edebilir, cihazınızı özelleştirebilir ve performansınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

NORMALIZED POWER®, INTENSITY FACTOR® ve TRAINING STRESS SCORE®, TrainingPeaks, LLC'nin ticari markalarıdır ve izin alınarak kullanılır. http://www.trainingpeaks.com adresinden daha fazla bilgi edinin.