Nastavení ciferníků

Pro vstup do nastavení hodinek a jeho změnu přejděte na Nastavení > Ciferník.

Zvolte styl ciferníku a informace, které se na něm zobrazí. Potažením nahoru nebo dolů zobrazte možnosti a výběr potvrďte klepnutím na zelená ikona zaškrtnutí. Pokud se budete chtít kdykoli vrátit a změnit svou volbu, stiskněte tlačítko pro návrat do předchozí úrovně.

Uspořádání

Uspořádání ciferníku si můžete vybrat ze sady předdefinovaných možností:

  • Analogové hodinky se čtyřmi widgety

  • Digitální hodinky se třemi widgety

  • Digitální hodinky se čtyřmi widgety

  • Digitální hodinky se dvěma widgety

Ručičky a pozadí

Zvolte ručičky a/nebo styl pozadí. Můžete vybírat například z následujících stylů:

Barevné téma

K ciferníku lze vybrat barevné téma. Dostupné barvy, ze kterých můžete vybírat, jsou červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová, růžová a šedá.

Widgety

Klepnutím na ikonu plus přidáte widget na ciferník hodinek. Rolujte seznamem dostupných widgetů a klepněte na ten, který chcete použít. Až budete mít uspořádání hotové, potáhněte displej nahoru a pro potvrzení návrhu klepněte na .

Widget Aktivita zobrazuje váš pokrok při plnění cíle denní aktivity v procentech. Váš cíl denní aktivity zároveň zobrazuje kruh, který se vyplňuje, když jste aktivní. Klepnutím na widget získáte rychlý přístup k podrobnostem náhledu Denní aktivita.

Widget Steps zobrazuje, kolik jste dosud udělali kroků. Množství a druhy tělesných pohybů jsou zaznamenávány a převáděny na odhadovaný počet kroků. Klepnutím na widget získáte rychlý přístup k podrobnostem náhledu Denní aktivita.

Widget Aktuální tepová frekvence umožňuje zobrazit aktuální tepovou frekvenci na ciferníku hodinek při použití funkce souvislého sledování tepové frekvence. Klepnutím na widget získáte rychlý přístup k podrobnostem náhledu Denní aktivita. Z náhledu Denní aktivita můžete zkontrolovat aktuální tepovou frekvenci, nejvyšší a nejnižší hodnotu své tepové frekvence za den a také zjistit, jaká byla vaše nejnižší tepová frekvence za uplynulou noc.

Widget Kalorie ukáže, kolik kalorií jste spálili při tréninku i při denní aktivitě, a také hodnotu BMR neboli bazálního metabolismu (minimální metabolická aktivita potřebná k udržení života). Klepnutím na widget získáte rychlý přístup k podrobnostem náhledu Denní aktivita.

Widget Počasí zobrazuje aktuální teplotu. Klepnutím na widget získáte rychlý přístup k podrobnostem náhledu Počasí.

Pomocí widgetu Denní světlo zjistíte, kdy ve vaší aktuální poloze vychází a zapadá slunce. Klepnutím na widget získáte rychlý přístup k náhledu Východ a západ slunce.

Klepnutím na widget Navigace získáte rychlý přístup k podrobnostem náhledu Navigace, odkud můžete například zobrazit mapy offline mimo trénink.

Widget Kompas umožňuje rychle zkontrolovat směr. Červený konec jehly kompasu ukazuje na sever. Klepnutím na widget se otevře kompas v náhledu Navigace, kde můžete kompas také kalibrovat. Před použitím widgetu musí být kompas zkalibrován.

Widget Nadmořská výška zobrazuje vaši aktuální nadmořskou výšku. Klepnutím na widget se zobrazí informace o nadmořské výšce v podrobnostech náhledu Navigace.

Klepnutím na widget EKG získáte rychlý přístup k Testu EKG na hodinkách.

Klepnutím na widget SpO2 získáte rychlý přístup k Testu SpO2 na hodinkách.

Klepnutím na widget Test výskoku získáte rychlý přístup k Testu regenerace nohou na hodinkách.

Klepnutím na widget Dechové cvičení získáte na hodinkách rychlý přístup k řízenému dechovému cvičení Serene™.

Klepnutím na widget Ovládání hudby můžete pozastavit a přehrávat hudbu z telefonu přímo z ciferníku hodinek. Další informace viz Ovládání hudby.

Klepnutím na widget Svítilna aktivujete režim svítilny. Displej se rozsvítí s maximálním jasem. Svítilnu vypnete stisknutím tlačítka ZPĚT.

Klepnutím na widget Stopky získáte rychlý přístup ke stopkám na hodinkách. Chcete-li spustit stopky, klepněte na horní polovinu displeje. Úsek přidáte stisknutím tlačítka OK. Chcete-li stopky pozastavit, stiskněte tlačítko ZPĚT.

Widget Budík zobrazuje čas příštího budíku. Chcete-li nastavit budík, klepněte na widget. Nastavení opakovaného budíku: Vypnuto, jedenkrát, od pondělí do pátku nebo každý den. Vyberete-li si Jedenkrát, od pondělí do pátku nebo Každý den, nastavte rovněž čas budíku.

Klepnutím na widget Odpočítávací časovač získáte rychlý přístup k nastavení odpočítávacího časovače na hodinkách. Potažením nahoru nebo dolů nastavte dobu odpočítávání a klepnutím na zelenou ikonu zaškrtnutí potvrďte a spusťte odpočítavací časovač. Po skončení odpočítávání vás hodinky upozorní vibrací. Klepnutím na ikonu spustíte časovač znovu, případně můžete klepnout na ikonu pro zrušení a návrat do časového náhledu.

Ikona stavu baterie ukazuje, kolik energie zbývá v baterii.

Mezi další widgety, které si můžete vybrat, patří Analogová vteřinovka, Digitální vteřinovka, Datum, Logo Polar a Vaše iniciály: