Uživatelská příručka k hodinkám Polar Grit X

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít pracovat s novými hodinkami. Chcete-li se podívat na instruktážní videa a přečíst si často kladené dotazy, přejděte na adresu support.polar.com/en/grit-x.

Úvod

Gratulujeme, že jste si pořídili hodinky Polar Grit X!

Outdoorové hodinky Polar Grit X jsou lehké, ale odolné multisportovní hodinky pro běh v terénu, jízdu na horském kole a turistiku – pro všechny vaše outdoorové sporty.

Posuňte svůj trénink na nová maxima a optimalizujte svůj výkon s outdoorovými hodinkami Polar Grit X určenými pro chvíle, kdy silnice nestačí a nové cíle čekají mimo vyjeté koleje. Jsou vybaveny integrovaným GPS, kompasem, výškoměrem a unikátními tréninkovými funkcemi Polar.

S hodinkami Polar Grit X a aplikací Hill Splitter™ budete vědět, jak jste si vedli v úsecích z kopce a do kopce. Získáte podrobné údaje o výškovém profilu svého tréninku a budete moci porovnat statistiku stoupání a klesání mezi různými tréninky. Hill Splitter™ automaticky detekuje všechna stoupání a klesání pomocí vašich údajů o rychlosti, vzdálenosti a nadmořské výšce. Pro každý zjištěný kopec na trase tak zjistíte podrobné informace, například vzdálenost, rychlost, stoupání nebo klesání.

Buďte plní energie po celou dobu tréninku s novým asistentem pro doplňování energie FuelWise™. FuelWise™ vám připomene, abyste doplnili energii a pomáhá vám udržovat její dostatečnou hladinu během dlouhých tréninků. Sledujte, jak vaše tělo využívá při tréninku různé zdroje energie. Polar Grit X rozděluje vaši spotřebu energie na sacharidy, bílkoviny a tuky.

Vydejte se správnou cestou s Polar Grit X a Komoot. Když posouváte své limity mimo vyjeté koleje, je důležité znát cestu. Hodinky Polar Grit X umožňují importovat trasy z aplikace Polar Flow nebo Komoot a nechat se v reálném čase navigovat pokyny na displeji. Pokud importujete trasu přímo z aplikace Komoot, získáte podrobnou navigaci s každým odbočením.

Hodinky dále nabízejí tyto funkce:

  • Pokročilé měření tepové frekvence na zápěstí pomocí snímače Precision Prime™ s fúzní technologií.
  • Podrobné informace o počasí přímo v hodinkách. Sledujte aktuální informace o počasí a dostávejte dvoudenní předpověď přímo na své hodinky.
  • Tréninkový průvodce FitSpark™ zajistí, abyste byli připraveni vydat se do terénu pomocí předpřipravených denních tréninků, které odpovídají vaší potřebě regenerace, připravenosti a tréninkové historii.
  • Funkce Nightly Recharge™ umožňuje vidět, jak dobře v noci po náročném dni regenerujete.
  • Získejte komplexnější náhled na intenzitu svých běžeckých tréninků pomocí funkce Běžecký výkon.
  • Funkce Metriky plavání na hodinkách Polar Grit X automaticky zjišťují vaši tepovou frekvenci, plavecký styl, vzdálenost, tempo, záběry a dobu odpočinku. Vzdálenost a záběry se měří také při dálkovém plavání.
  • Zůstaňte ve spojení pomocí oznámení z telefonu. Dostávat můžete upozornění na příchozí hovory, zprávy, e-maily, události v kalendáři a další.
  • Se Segmenty Strava Live bude vaše běhání a vyjížďky na kole zajímavější. Obdržíte upozornění na nedaleké segmenty, uvidíte na nich v reálném čase data o svém výkonu a na konci můžete zkontrolovat svůj výsledek.
  • Hodinky Polar Grit X podporují přes 130 různých sportů. Ve službě Polar Flow si do sportovních hodinek přidejte své oblíbené sporty.

Naše produkty neustále vyvíjíme, aby uživatelům nabízely lepší funkce. Chcete-li, aby vaše hodinky byly aktuální a fungovaly co nejlépe, aktualizujte firmware vždy, když je k dispozici nová verze. Aktualizace firmwaru zlepšují funkčnost hodinek a nabízejí nové funkce a vylepšení.

Využívejte všech výhod hodinek Grit X

Napojte se na ekosystém Polar, který možnosti hodinek dále rozšiřuje.

Aplikace Polar Flow

Pořiďte si aplikaci Polar Flow v App Store® nebo Google PlayTM. Po tréninku hodinky synchronizujte s aplikací Flow a získejte okamžitý přehled a zpětnou vazbu ke svému tréninkovému výsledku a výkonu. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům. V aplikaci Flow se můžete také podívat, jak jste spali a jak aktivní jste byli během dne.

Webová služba Polar Flow

Převeďte svá tréninková data do webové služby Polar Flow pomocí aplikace FlowSync na počítači nebo pomocí aplikace Flow. Ve webové službě můžete plánovat trénink, sledovat své úspěchy, získat pokyny a podrobnou analýzu tréninkových výsledků, aktivity a spánku. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům, najděte si parťáky a získejte motivaci v tréninkových komunitách na sociálních sítích.

Toto vše naleznete na adrese flow.polar.com.