Uživatelská příručka Polar Grit X Pro

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít pracovat s novými hodinkami. Chcete-li se podívat na instruktážní videa a přečíst si odpovědi na časté dotazy, přejděte na adresu support.polar.com/en/grit-x-pro.

Úvod

Gratulujeme vám k pořízení nových hodinek Polar Grit X Pro!

Pro ty, kteří rádi trénují venku a považují svět za své hřiště, jsou hodinky Polar Grit X Pro navrženy podle armádních standardů se safírovým sklíčkem odolným proti poškrábání a mimořádně dlouhou výdrží baterie, což zajišťuje maximální odolnost i v těch nejnáročnějších situacích.

Prozkoumejte svět a užívejte si dobrodružství se zcela novými navigačními nástroji, neustále zapnutými outdoorovými funkcemi a dokonalými tréninkovými řešeními Polar. Voděodolnost až do 100 m, bezkonkurenční přesnost GPS a sledování OHR na zápěstí Polar Precision Prime™ – získáte ty nejodolnější hodinky, abyste se mohli vydat všude, kam vás srdce táhne.

Hodinky Polar Grit X Pro Titan edition, které mají o 12 % lehčí pouzdro z leteckého titanu, jsou jedny z nejodolnějších outdoorových hodinek na trhu. Velmi dlouhá výdrž baterie vás nezklame – při tréninku s plným sledováním GPS a tepové frekvence vám vydrží až 40 hodin a v úsporném režimu dokonce až 100 hodin.

Zcela nové navigační hlavní panel obsahují stále zapnutý výškoměr, kompas a souřadnice polohy, takže přesně víte, kde jste a kam směřujete. Na novém hlavním panelu denního světla najdete časy východu a západu slunce a soumraku. Funkce Stejnou trasou zpět vás navede zpět do výchozího bodu po trase, po které jste přišli. S touto funkcí se můžete klidně ztratit v zápalu dobrodružství, ale nikdy se nemusíte bát, že byste nenašli cestu zpět.

Hodinky Polar Grit X Pro nabízejí zcela nové profily trasy a převýšení, které vám pomohou lépe se připravit na nové dobrodružství a sledovat váš postup na trase. Díky profilům trasy a převýšení znáte svou aktuální polohu, víte, kolik jste vystoupali nebo sestoupali a kolik vám ještě zbývá urazit. Pomocí aplikace třetí strany Komoot si můžete naplánovat trasu pro všechna dobrodružství, snadno ji importovat do zařízení Grit X Pro a nechat se navádět odbočku po odbočce. S inteligentním asistentem při doplňování živin FuelWise™ se naučíte správně doplňovat energii a tekutiny na delších dobrodružstvích.

Funkce Training Load Pro™ vám ukáže, jak jste v poslední době trénovali a jak tréninky namáhají různé části vašeho těla, abyste je mohli optimalizovat.

Díky funkci Hill Splitter™ budete vědět, jak jste si vedli v úsecích z kopce a do kopce. Hill Splitter automaticky detekuje všechna stoupání a klesání pomocí vašich údajů o rychlosti, vzdálenosti a nadmořské výšce.

Hodinky Polar Grit X Pro jsou také vybaveny plně automatickými a inteligentními funkcemi Nightly Recharge™Sleep Plus Stages™, které nabízejí snadný a jednoduchý způsob, jak zjistit, jak se vaše tělo zotavuje z tréninku a stresu, abyste se mohli optimálně rozhodnout pro následující den.

Prostřednictvím testu běžecké výkonnosticyklistického výkonnostního testu můžete prověřit svoji výkonnost a nastavit si individuální zóny tepové frekvence, zóny rychlosti a silové zóny. Test regenerace nohou vám sdělí, zda jsou vaše nohy připraveny na trénink s vysokou intenzitou. Další funkce hodinek Polar Grit X Pro, jako jsou informace o počasí, oznámení z telefonuovládání hudby, vám umožní jít všude tam, kam vás srdce táhne.

Naše produkty neustále vyvíjíme, aby uživatelům nabízely lepší funkce. Chcete-li, aby vaše hodinky byly aktuální a fungovaly co nejlépe, aktualizujte firmware vždy, když je k dispozici nová verze. Aktualizace firmwaru zlepšují funkčnost hodinek a nabízejí nové funkce a vylepšení.

Využívejte všech výhod, které vám hodinky Grit X Pro nabízejí

Hodinky můžete začít používat hned po rozbalení, ale chcete-li naplno využívat jejich možností, připojte je k naší bezplatné aplikaci a webové službě Polar Flow.

Aplikace Polar Flow

Pořiďte si aplikaci Polar Flow v App Store® nebo Google PlayTM. Po tréninku hodinky synchronizujte s aplikací Flow a získejte okamžitý přehled a zpětnou vazbu ke svému tréninkovému výsledku a výkonu. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům. V aplikaci Flow se můžete také podívat, jak jste spali a jak aktivní jste byli během dne.

Webová služba Polar Flow

Převeďte svá tréninková data do webové služby Polar Flow pomocí aplikace FlowSync na počítači nebo pomocí aplikace Flow. Ve webové službě můžete plánovat trénink, sledovat své úspěchy, získat pokyny a podrobnou analýzu tréninkových výsledků, aktivity a spánku. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům, najděte si parťáky a získejte motivaci v tréninkových komunitách na sociálních sítích. Abychom vám pomohli sledovat dlouhodobé pokroky, shromáždili jsme veškerá testovací data na jednom místě ve webové službě Polar Flow. Na stránce Testy jsou uloženy všechny testy, které jste provedli, a můžete tak porovnat jejich výsledky. Snadno tak uvidíte dlouhodobý rozvoj své kondice a změny výkonnosti.

Toto vše naleznete na adrese flow.polar.com.