Jesteś tutaj: Wprowadzenie > Wstęp

Wstęp

Gratulujemy zakupu nowego pulsometru V800! Pulsometr V800 z sensorem GPS oraz funkcjami Smart Coaching i pomiaru całodobowej aktywności został stworzony z myślą o wymagających sportowcach i dyscyplinach, aby pomóc osiągnąć mistrzowski poziom. Uzyskaj natychmiastowy podgląd danych treningowych po zakończeniu sesji, korzystając z aplikacji Flow. Planuj i analizuj swoje treningi za pomocą serwisu internetowego Flow.

Niniejszy podręcznik pomoże Ci zapoznać się z Twoim nowym towarzyszem treningów. Poradniki wideo i najnowsza wersja podręcznika znajdują się na stronie internetowej www.polar.com/en/support/v800.

V800

Monitoruj dane podczas treningów, np. tętno, prędkość, dystans i trasę, a także każdą, nawet niewielką aktywność w ciągu dnia.

Nadajnik na klatkę piersiową H7

Aktualny, dokładny pomiar pracy serca wyświetlany na pulsometrze V800 w trakcie treningu, także podczas pływania. Informacje o Twoim tętnie są wykorzystywane do analizy sesji treningowych.

Kabel USB

Specjalny kabel USB umożliwia ładowanie akumulatora oraz synchronizowanie danych pomiędzy pulsometrem V800 i serwisem internetowym Polar Flow za pośrednictwem oprogramowania FlowSync.

Aplikacja Polar Flow

Przeglądaj przedstawione w przystępnej formie dane z treningu po zakończeniu każdej sesji. Aplikacja Flow umożliwia bezprzewodową synchronizację danych treningowych z serwisem internetowym Polar Flow. Pobierz ją ze sklepu App Store lub Google Play.

Oprogramowanie Polar FlowSync

Oprogramowanie FlowSync umożliwia synchronizację danych między pulsometrem V800 a serwisem internetowym Flow za pomocą kabla USB. Odwiedź stronę https://flow.polar.com/start, aby pobrać i zainstalować oprogramowanie Polar FlowSync.

Serwis internetowy Polar Flow

Planuj i szczegółowo analizuj swoje treningi – spersonalizuj swój pulsometr i dowiedz się więcej na temat swojej kondycji, korzystając z polar.com/flow.

*Dostępny tylko w zestawach V800 z nadajnikiem na klatkę piersiową. Jeśli kupiłeś zestaw niezawierający nadajnika na klatkę piersiową, nie martw się – nadajnik możesz dokupić później.