Průvodce tréninkem FitSpark™ pro každý den

Průvodce tréninkem FitSpark™ nabízí připravená každodenní cvičení na vyžádání, která jsou snadno dostupná přímo na hodinkách. Cvičení jsou sestavena tak, aby odpovídala vaší kondici, tréninkové historii, regeneraci a připravenosti na základě stavu Nightly Recharge z předchozí noci. FitSpark dává každý den na výběr ze dvou až čtyř cvičení: jedno, které je pro vás nejvhodnější, a až tři alternativy. Dostanete maximálně čtyři návrhy za den a celkem je k dispozici 19 různých cvičení. Návrhy zahrnují cvičení z kategorií kardio, silovýpodpůrný trénink.

Cvičení FitSpark jsou předem připravené tréninkové cíle definované společností Polar. Tato cvičení obsahují pokyny k provádění cviků a průvodce jednotlivými kroky v reálném čase, aby bylo jisté, že budete cvičit bezpečně a vhodnou technikou. Všechna cvičení jsou závislá na čase a upravují se na základě vaší aktuální fyzické kondice, takže tréninkové jednotky jsou vhodné pro každého bez ohledu na zdatnost. Návrhy cvičení FitSpark se aktualizují po každé tréninkové jednotce (včetně tréninků prováděných bez funkce FitSpark), o půlnoci a po probuzení. Tréninky FitSpark jsou všestranné a nabízejí různé typy denních cvičení, ze kterých si můžete vybírat.

Trénink může představovat určitá rizika. Před zahájením pravidelného tréninkového programu si přečtěte poučení Minimalizování rizik při tréninku.