Polar Paceri kasutusjuhend

Kasutusjuhend aitab sul uue kellaga lähemalt tutvuda. Juhendvideod ja korduma kippuvad küsimused leiad veebilehelt support.polar.com/en/pacer.

Tutvustus

Õnnitleme sind uue Polar Paceri ostu puhul!

Polar Pacer on asjalik jooksukell, mis võtab kokku kogu su teekonna, et saaksid jälgida oma tugevaid ja nõrku külgi. See on kerge kell koos sisseehitatud võimsa tehnoloogiaga, mis annab tänapäevasele jooksjale kogu olulise teabe, nagu aeg, tempo, distants, ringid, täpne GPS ja täpne südame löögisageduse jälgimine, ning spetsiaalsed treeningu-, une- ja taastumisvahendid, mida ta vajab, et teha paremini seda ühte asja: joosta.

  • Ülikerge konstruktsioon: parima mugavuse ja optimaalsete tulemuste saavutamiseks on see napp, õhukese kerge korpusega, alumiiniumraamiga ja hästi haaratavate nuppudega.
  • Täiustatud protsessor: kiirema, sujuvama ja võimsama jõudluse ning ekraani üleminekute heaks.
  • Värviline MIP-ekraan: õhema klaasiga ja täiustatud taustvalguse funktsiooniga ekraani parema kontrastsuse, selguse ja vaadatavuse heaks mis tahes päevaajal.

Jälgi oma jooksutulemuste arengut täiustatud jooksufunktsioonide, näiteks jooksuindeksi Running Index ja jooksuprogrammide abil. Oma aeroobse võimekuse arengu jälgimiseks saad kasutada kõndimistesti. See on lihtne, ohutu ja kerge korrata. Tänu jooksuvõimekuse testile saad teada oma praeguse jooksuvõimekuse ning kohandada oma südame löögisagedust, kiirust ja võimsustsoone, nii et kasutad oma jooksutrenne alati kõige paremini ära. Testiga saad teada ka oma maksimaalse südame löögisageduse.

Et treenida täpselt paraja koormusega ja saavutada parimaid tulemusi, kasuta funktsiooni Training Load Pro. Kasuta treeningukordadel energiataseme hoidmiseks uut energiataaste assistenti FuelWise™. FuelWise™ tuletab meelde energia taastamise vajadust ja aitab pika treeningu ajal hoida piisavat energiataset. See näitab, kuidas keha kasutab treeningu ajal erinevaid energiaallikaid. Sinu energiakasutus jaotatakse süsivesikuteks, valkudeks ja rasvadeks.Jooksmise ja sõitmise muudab põnevamaks Strava Live Segments. Sind teavitatakse lõikudele lähenemisel, kuvatakse reaalajas andmed lõigu soorituse kohta ning lõpus ka sooritustulemused.

Pideva südame löögisageduse jälgimise funktsioon mõõdab sinu südame löögisagedust ööpäev läbi. Koos ööpäevase aktiivsuse jälgimisega annab see su päevasest aktiivsusest täieliku ülevaate. Nightly Recharge™ on öise taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi sa oma päevastest tegevustest taastud. Une jälgimise funktsioon Sleep Plus Stages™ jälgib sinu unefaase (kerge, sügav ja REM-uni), annab unest ülevaate ja arvutab arvulise uneskoori. Treeningujuhis FitSpark™ tagab, et oled radade vallutamiseks alati valmis, tänu igaks päevaks pakutavatele valmistreeningutele, mis põhinevad sinu taastumisel, valmisolekul ja treeningu ajalool. Kell aitab sul juhendatud hingamisharjutuse Serene™ abil lõdvestuda ja stressi leevendada.

Südame löögisageduse anduri režiimi abil saad muuta oma Polar Pacer hõlpsalt südame löögisageduse anduriks ning jagada oma südame löögisagedust teiste Bluetooth-seadmetega, näiteks treeningurakenduste, jõusaalivarustuse või rattakompuutritega. Samuti saad oma Pacerit kasutada Polar Clubi treeningtundides, et edastada oma südame löögisagedus Polar Clubi süsteemi. Kellal Polar Pacer on ka olulised nutikellafunktsioonid: muusika juhtnupud, ilmateade ja mobiiltelefoniteatised. Lemmikspordialasid saad kella lisada võrguteenuses Polar Flow. Polar Pacer toetab üle 130 erineva spordiala. Samuti saad iga spordiprofiili sätteid kohandada vastavalt oma soovile. Tänu vahetatavatele randmerihmadele saad sobitada oma kella mis tahes olukorra ja stiiliga.

Parema kasutatavuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskenda püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad sinu kella funktsionaalsust täiustuste abil.

Võta Pacerist maksimum

Liitu Polari ökosüsteemiga ja võta oma kellast maksimum.

Polar Flow' rakendus

Laadi Polar Flow' rakendus alla rakendusepoest App Store® või Google PlayTM. Pärast treeningut sünkrooni kell Flow' rakendusega ning saad oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet. Flow' rakenduses näed ka seda, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, kuidas su keha öö jooksul treeningust ja pingest taastus ning kui hästi sa magasid. Funktsiooni Nightly Recharge automaatsete öiste mõõtmiste ja muude mõõdetud parameetrite alusel saad Flow' rakenduses isiklikke treeningunõuandeid ning soovitusi, kuidas eriti rasketel päevadel parandada und ja reguleerida energiataset.

Polar Flow' võrguteenus

Saad treeninguandmed sünkroonida võrguteenusega Polar Flow kas arvutitarkvara FlowSync või rakenduse Flow abil. Võrguteenuses saad plaanida treeninguid, jälgida oma edusamme, vaadata juhiseid ning analüüsida üksikasjalikult oma treeningute tulemusi, aktiivsust ja und. Jaga oma saavutusi sõpradega, leia uusi treeningukaaslasi ja lase sotsiaalmeedia treeningukogukondadel end innustada.

Kõik selle leiad aadressilt flow.polar.com.