Ühilduvad andurid

Selleks et saada oma treeningutest meeldivam elamus ja neid paremini mõista, kasuta ühilduvaid tehnoloogial Bluetooth®-i põhinevaid andureid. Lisaks paljudele Polari anduritele ühildub sinu kell ka mitmete teiste tootjate anduritega.

Vaata kõigi ühilduvate Polari andurite ja tarvikute loendit

Vaata teiste tootjate ühilduvaid jalgrattaandureid/jooksuandureid

Enne uue anduri kasutuselevõtmist tuleb see kellaga ühendada. Ühendamine võtab aega vaid paar sekundit ning see on vajalik, et sinu kell registreeriks vaid sinu anduritelt tulevaid signaale ja võimaldaks häirevaba rühmatreeningut. Enne spordiüritusest osavõtmist tee ühendamine kindlasti kodus, et vältida andmeedastusest tingitud häireid. Juhised leiad jaotisest Andurite ühendamine kellaga.

Südame löögisageduse andur Polar H10

Südame löögisageduse andur Polar H10 koos rindkerevööga mõõdab südame löögisagedust maksimaalse täpsusega.

Kuigi Polar Precision Prime on täpseim olemasolev südame löögisageduse optilise mõõtmise tehnoloogia ja seda saab kasutada peaaegu kõikjal, soovitame spordialade puhul, kus on raskem hoida andurit liikumatult randmel või kus anduri lähedal esineb lihastes või kõõlustes survet või liikumist, kasutada täpsemate mõõtmistulemuste saamiseks südame löögisageduse andurit Polar H10. Südame löögisageduse andur Polar H10 reageerib kiiremini kiiresti suurenevale või vähenevale südame löögisagedusele ning on seega ideaalne kiiretest sprintidest koosneval intervalltreeningul.

Südame löögisageduse anduril Polar H10 on sisemälu, mis võimaldab salvestada ühe treeningu andmed ilma sellega ühendatud lähedalasuva treeningseadme või mobiilirakenduseta. Lihtsalt ühenda südame löögisageduse andur H10 treeningurakendusega Polar Beat ja alusta sellega oma treeningukorda. Nii saad südame löögisageduse anduriga Polar H10 salvestada näiteks oma ujumistreeningu südame löögisageduse. Lisateavet leiad rakenduse Polar Beat ja südame löögisageduse anduri Polar H10 tootetoe lehtedelt.

Kui kasutad südame löögisageduse andurit Polar H10 jalgrattatreeningutel, saad kella kinnitada jalgratta juhtraua külge ning jälgida sõitmise ajal mugavalt treeninguandmeid.

Polar Verity Sense

Polar Verity Sense on mitmekülgne ja kvaliteetne optiline südame löögisageduse andur, mis mõõdab südame löögisagedust käelt või meelekohast. See on suurepärane alternatiiv südame löögisageduse rindkerevöödele ja randmel kantavatele seadmetele. Saad seda kasutada toote käerihmaga, ujumisprillide rihma klambril või muus kohas, kus see on mugavalt ja tihedalt vastu nahka. Polar Verity Sense'i kasutamisel on sul maksimaalne liikumisvabadus ja see sobib väga erinevateks spordialadeks. Muu hulgas mõõdab Polar Verity Sense südame löögisagedust, distantsi, tempot ja basseinis ujumisel pöördeid. Saad salvestada treeningu andmed anduri sisemällu ja edastada need hiljem oma telefoni või ühendada anduri oma kellaga ja jälgida treeningul reaalajas südame löögisagedust.

Polari jooksuandur Bluetooth® Smart

Jooksuandur Bluetooth® Smart on mõeldud jooksjatele, kes soovivad parandada oma tehnikat ja võimekust. See võimaldab sul vaadata kiiruse ja distantsi teavet, olenemata sellest, kas jooksed jooksulindil või mudasel metsarajal.

  • Mõõdab iga tehtud sammu ning näitab jooksukiirust ja distantsi
  • Aitab sammusageduse ja -pikkuse kuvamisega parandada jooksutehnikat
  • Väike andur kinnitub kindlalt jooksujalatsi paelte külge
  • Põrutus- ja veekindel, et tulla toime ka kõige nõudlikumate jooksutingimustega

Polari kiirusandur Bluetooth® Smart

Jalgrattasõidu kiirust võivad mõjutada mitmed tegurid. Kehaline võimekus on loomulikult üks nendest, kuid ilmastikuolud ja teekatte omadused avaldavad samuti olulist mõju. Kõige tõhusam võimalus nende tegurite mõju hindamiseks on aerodünaamilise kiirusanduri kasutamine.

  • Mõõdab praegust, keskmist ja maksimaalset kiirust
  • Jälgib keskmist kiirust ja edusamme ning võimaldab tulemusi võrrelda
  • Kerge, kuid vastupidav ning lihtsasti kinnitatav

Polari väntamissageduse andur Bluetooth® Smart

Kõige tõhusam viis jälgida jalgrattasõidu tulemusi on kasutada tänapäevast juhtmeta väntamissageduse andurit. See mõõdab sinu reaalaja, keskmist ja maksimaalset väntamissagedust, mida väljendatakse vändapööretena minutis, nii et saad võrrelda oma praeguseid ja eelmisi tulemusi.

  • Aitab parandada jalgrattasõidu tehnikat ja võimaldab tuvastada optimaalse väntamissageduse
  • Häireteta väntamissageduse andmed võimaldavad sul hinnata oma individuaalset sooritusvõimet
  • Aerodünaamiline ja kerge disain

Teiste tootjate võimsusandurid

Jalgrattasõidu võimsus

Kui ühendad kella eraldi jalgrattasõidu võimsusanduriga, mõõdab kell rattasõidu ajal sinu võimsusandmeid. Saad valida, milliseid võimsusandmeid soovid treeningu ajal ekraanil vaadata, kohandades treeninguvaateid Flow' võrguteenuse spordiprofiilide sätetes. Funktsioon Training Load Pro arvutab sinu võimsuseandmete põhjal lihaskoormuse, mis tähendab, et kui kasutad eraldi jalgrattasõidu võimsusandurit, saad teada ka lihaskoormuse väärtuse.

Jalgrattasõidu võimsuse mõõtmine aitab sul jälgida ja parandada oma sooritust ja pedaalimistehnikat. Erinevalt südame löögisagedusest on võimsus pingutuse absoluutne ja objektiivne mõõde. See tähendab, et saad võrrelda oma võimsust ka teiste jalgratturitega, kes on samast soost ja umbes samas kaalus kui sina, või veelgi usaldusväärsemate tulemuste saamiseks võrrelda võimsuse ja massi suhet (vatti kilogrammi kohta). Rohkem teavet annab ka see, kui võrdled oma südame löögisagedust võimsustsoonidega.