Polar Grit X Pro Kullanım Kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, yeni saatinizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olur. Eğitim videolarını ve SSS bölümünü görmek için support.polar.com/en/grit-x-pro adresini ziyaret edin.

Giriş

Yeni Polar Grit X Pro'nuzu güle güle kullanın!

Dışarıda egzersiz yapmayı sevenler ve dünyayı kendi oyun alanı olarak görenler için Polar Grit X Pro, çizilmeye karşı dayanıklı camı ve ekstra uzun pil ömrüyle askeri standartlara uygun olarak tasarlanmıştır ve en zorlu koşullar için en yüksek dayanıklılığı sağlar.

Tamamen yeni navigasyon araçları, her zaman aktif açık hava özellikleri ve Polar'ın üst düzey egzersiz çözümleriyle dünyayı keşfe çıkın ve maceradan maceraya atlayın. Rakipsiz GPS doğruluğu ve Polar Precision Prime™ bilekten OHR takibiyle 100 metreye kadar su geçirmeyen bu ürün, kalbinizin götürdüğü yere gidebilmeniz için size bulabileceğiniz en güçlü saati sunar.

Ultra güçlü, %12 daha hafif ve havacılık ve uzay endüstrisi kalitesinde titanyumdan üretilen gövdesi ile Polar Grit X Pro Titan serisi, piyasadaki en dayanıklı açık hava saatlerinden biridir. Ekstra uzun pil ömrü, GPS ve kalp atış hızı takibi açıkken egzersiz için 40 saate, güç tasarrufu seçenekleriyle ise 100 saate kadar kullanım sunarak sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Tamamen yeni navigasyon kontrol panelleri, her zaman açık altimetre, pusula ve konum koordinatlarını içerir. Böylece tam olarak nerede olduğunuzu ve nereye gittiğinizi bilirsiniz. Yeni gün ışığı kontrol paneli, gün doğumu, gün batımı ve alaca karanlık zamanlarını gösterir. Aynı rotadan geri dön özelliğiyle geldiğiniz rotadan başlangıç noktanıza geri dönebilirsiniz. Aynı rotadan geri dön özelliği, geri dönüş yolunu nasıl bulacağınız konusunda hiçbir zaman şüpheye düşmeden macera heyecanına kapılıp gitmenize olanak tanır.

Polar Grit X Pro, sıradaki maceranızı daha iyi planlamanıza ve rotadaki ilerleyişinizi görmenize yardımcı olacak tamamen yeni rota ve yükseklik profillerine sahiptir. Rota ve yükseklik profilleriyle mevcut konumunuzu, ne kadar yokuş çıkıp ne kadar indiğinizi ve ne kadar mesafeniz kaldığını öğrenebilirsiniz. Üçüncü taraf uygulaması Komoot ile tüm maceralar için rotanızı planlayarak rotayı Grit X Pro'nuza kolayca aktarabilir ve adım adım yol tarifi ile hedefinize emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. FuelWise™ akıllı enerji depolama yardımcısı ile uzun maceralarınızda nasıl enerji depolayacağınızı öğrenirsiniz.

Training Load Pro™, son zamanlarda ne kadar egzersiz yaptığınızı ve egzersiz seanslarınızın vücudunuzun farklı bölgelerini ne kadar zorladığını gösterir. Böylece egzersizinizi ideal hale getirebilirsiniz.

Hill Splitter™ özelliğiyle egzersiz seansınızda yokuş çıkarken ve yokuş inerken nasıl performans gösterdiğinizi öğrenebilirsiniz. Hill Splitter; hız, mesafe ve rakım verilerini kullanarak tüm yokuş çıkışları ve yokuş inişleri otomatik olarak tespit eder.

Polar Grit X Pro, vücudunuzun egzersiz ve stresten sonra ne kadar dinlendiğini görmenin kolay ve basit bir yolunu sunan, tamamen otomatik ve akıllı Nightly Recharge™ ve Sleep Plus Stages™ özelliklerine de sahiptir. Bu özellikler sayesinde, ertesi gün için ideal seçimler yapabilirsiniz.

Koşu ve bisiklet performans testleri ile performansınızı test edebilir ve kalp atış hızı, hız ve güç bölgelerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Bacak Kasları İçin Toparlanma Testi, yüksek yoğunluklu egzersize başlamak için bacaklarınızın hazır olup olmadığını belirtir. Hava durumu raporları, telefon bildirimleri ve müzik kontrolleri gibi akıllı özellikleri de unutmayan Polar Grit X Pro, kalbinizin götürdüğü her yere gidebilmenizi sağlar.

Daha iyi kullanıcı deneyimi sunmak için ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Saatinizi güncel tutmak ve en iyi performansı göstermesini sağlamak için yeni bir sürüm kullanıma sunulduğunda cihaz yazılımını güncellediğinizden emin olun. Cihaz yazılımı güncellemeleri, yeni özellikler ve geliştirmeler sayesinde saatinizin işlevselliğini yükseltir.

Grit X Pro'nuzun bütün avantajlarından yararlanın

Saatinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz ancak eksiksiz Polar deneyimi için saatinizi ücretsiz uygulamamız ve web hizmetimiz Polar Flow'a bağlayın.

Polar Flow Uygulaması

App Store® veya Google PlayTM'den Polar Flow uygulamasını indirin. Egzersiz sonrası saatinizi Flow uygulamasıyla eşitleyerek egzersiz sonuçlarınız ve performansınıza dair bilgileri içeren geri bildirime anında ulaşabilir ve başarılarınızı arkadaşlarınızın tamamıyla paylaşabilirsiniz. Flow uygulamasında ne kadar uyuduğunuzu ve gün içinde ne kadar hareketli olduğunuzu da öğrenebilirsiniz.

Polar Flow web hizmeti

Bilgisayarınızdaki FlowSync yazılımını veya Flow uygulamasını kullanarak egzersiz verilerinizi Polar Flow web hizmetiyle eşitleyin. Web hizmetini kullanarak egzersizinizi planlayabilir, başarılarınızı takip edebilir, yol gösterici bilgiler edinebilir ve egzersiz sonuçlarınızın, etkinliğinizin ve uykunuzun ayrıntılı analizini görebilirsiniz. Başarılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşın, sporcu arkadaşlar bulun ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın. Uzun süreli takip için tüm test verilerini Polar Flow web hizmetinde tek bir yerde topladık. Testler sayfasında, gerçekleştirdiğiniz tüm testleri görebilir ve sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz. Uzun vadede ilerlemenizi görüntüleyebilir ve performansınızdaki değişiklikleri kolayca izleyebilirsiniz.

Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz.