Müzik kontrolleri

Saatinizle egzersiz seansları sırasında ve egzersiz yapmadığınız zamanlarda saat görünümünden telefonunuzda çalan müziği ve medyayı kontrol edin. Müzik kontrollerini Ayarlar > Genel ayarlar > Müzik kontrolleri bölümünden ayarlayabilirsiniz. Müziği egzersiz ekranından, saat görünümünde saat kadranından veya her ikisinden de kontrol edebilirsiniz. Egzersiz seansları sırasında müziği kontrol etmek için Egzersiz ekranı'nı, egzersiz yapmıyorken ise saat görünümünden müzik kontrolleri saat kadranına erişmek için Saat kadranı'nı seçin. Müzik kontrolleri saat kadranını Saat kadranı görünümleri > Müzik kontrolleri yolunu izleyerek de ekleyebilirsiniz.

Müzik kontrolleri iOS ve Android akıllı telefonlarda kullanılabilir. Müzik kontrollerini kullanmak için telefonunuzda Polar Flow uygulaması yüklü olmalı ve telefonunuz ile saatiniz eşleşmiş olmalıdır. Talimatlar için Mobil cihazların saatinizle eşleştirilmesi bölümüne bakın. Müzik kontrolleri ayarı, Flow uygulaması aracılığıyla akıllı telefonunuzu saatinizle eşleştirdikten sonra görünür. Saatinizin kurulumunu Polar Flow uygulaması ile yaptıysanız saatiniz zaten akıllı telefonunuzla eşleştirilmiştir.

Saat kadranından

Egzersiz yapmadığınız zamanlarda müzik kontrolleri saat kadranından müziği ve medyayı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

  • Müzik kontrolleri saat kadranına ulaşana kadar saat görünümünde ekranı sağa ve sola kaydırın.
  • Kontrolleri kullanarak şarkıları duraklatın/oynatın veya değiştirin.
  • Ses düzeyi kontrollerine erişmek için seçeneğine dokunun

Egzersiz yaparken

Egzersiz ekranından müziği kontrol etmeyi seçerseniz oynatıcı açıkken ve egzersiz seansı başlatılmışken müzik kontrolleri egzersiz görünümü etkinleştirilir.

  • Egzersiz seansı sırasında müzik kontrolleri egzersiz görünümüne gitmek için YUKARI düğmesine basın.
  • Önceki/sonraki ve duraklat/oynat düğmelerini görüntülemek için TAMAM düğmesine basın. YUKARI/AŞAĞI düğmeleriyle önceki veya sonraki şarkıya gidin ve müziği duraklatmak için TAMAM düğmesini kullanın. Ses düzeyi kontrolüne erişmek için IŞIK düğmesine basın.