Buradasınız:Özellikler > Telefon bildirimleri

Telefon bildirimleri

Telefon bildirimleri özelliği; gelen aramalar, mesajlar ve uygulama bildirimleri gibi uyarıları saatinizde görmenize olanak tanır. Telefon ekranınızda gördüğünüz bildirimlerin aynısını saatinizde de görürsünüz. Telefon bildirimleri iOS ve Android telefonlarda kullanılabilir.

Telefon bildirimlerini kullanmak için telefonunuzda Polar Flow uygulaması yüklü olmalı ve telefonunuz ile saatiniz eşleşmiş olmalıdır. Talimatlar için Mobil cihazların saatinizle eşleştirilmesi bölümüne bakın

Telefon bildirimlerini açma

Telefon bildirimlerini açmak için saatinizde Ayarlar > Genel ayarlar > Telefon bildirimleri yolunu izleyin. Telefon bildirimlerini Kapalı veya Egzersiz Yapmıyorken Açık olarak belirleyin. Egzersiz seansları esnasında bildirim almayacağınızı unutmayın.

Telefon bildirimlerini Polar Flow uygulamasının cihaz ayarlarından da açabilirsiniz. Bildirimleri açtıktan sonra Polar Flow uygulamasıyla saatinizi eşitleyin.

Telefon bildirimleri açıkken Bluetooth bağlantısı sürekli olarak açık olacağından saatinizin ve telefonunuzun pilinin daha hızlı tükeneceğini lütfen unutmayın.

Rahatsız etme

Belirli bir süre için bildirimleri ve uyarıları devre dışı bırakmak için Rahatsız etme özelliğini açın. Rahatsız etme açıkken belirlediğiniz zaman aralığı boyunca bildirimler ve arama uyarıları almayacaksınız.

Saatinizden Ayarlar > Genel ayarlar > Rahatsız etme yolunu izleyin. Kapalı, Açık veya Açık (22.00 -07.00) seçeneklerinden birini belirleyerek rahatsız etmenin açık olacağı zaman aralığını seçin. Başlangıç zamanı ve Bitiş zamanı değerlerini seçin.

Bildirimleri görüntüleme

Her bildirim aldığınızda saatiniz titrer ve ekranın alt kısmında kırmızı bir nokta görünür. Ekranın alt kısmından yukarı kaydırarak veya saat titrer titremez bileğinizi çevirip saatinize bakarak bildirimi görüntüleyin.

Bir arama aldığınızda saatiniz titrer ve arayan kişinin adını gösterir. Ayrıca saatinizi kullanarak aramaları kabul edebilir veya reddedebilirsiniz.

Telefon bildirimleri, Android telefonunuzun modeline göre farklı şekillerde çalışabilir.