Jesteś tutaj: Wprowadzenie > Wstęp

Polar V650 Instrukcja obsługi

Wstęp

Gratulujemy zakupu nowego pulsometru V650! Pulsometr V650 został stworzony z myślą o wymagających sportowcach, aby umożliwić im trenowanie bez obaw i osiągnięcie maksymalnej wydajności.

W niniejszej instrukcji obsługi zawarto informacje, które pomogą w pełni wykorzystać możliwości komputera rowerowego. Poradniki wideo i najnowsza wersja instrukcji obsługi znajdują się na stronie internetowej www.polar.com/en/support/v650.

 

V650

Szybko i wygodnie sprawdzaj swoje dane treningowe, takie jak tętno, prędkość, odległość czy wysokość n.p.m., na dużym ekranie.

Kabel USB

Specjalny kabel USB umożliwia ładowanie akumulatora oraz synchronizację danych pomiędzy pulsometrem V650 a serwisem internetowym Polar Flow za pośrednictwem oprogramowania FlowSync.

Nadajnik na klatkę piersiową Bluetooth® Smart*

Sprawdź aktualny, dokładny pomiar pracy serca wyświetlany na pulsometrze V650 w czasie sesji treningowej. Dane o Twoim tętnie są wykorzystywane do analizy sesji treningowych.

*Dostępny tylko w zestawach V650 z nadajnikiem na klatkę piersiową. Jeśli kupiłeś zestaw niezawierający nadajnika na klatkę piersiową, nie martw się – nadajnik możesz dokupić później.

Oprogramowanie Polar FlowSync

Oprogramowanie FlowSync umożliwia synchronizację danych pomiędzy pulsometrem V650 a serwisem internetowym Polar Flow za pomocą kabla USB. Odwiedź stronę www.flow.polar.com/start, aby pobrać i zainstalować oprogramowanie Polar FlowSync.

Serwis internetowy Polar Flow

Planuj i szczegółowo analizuj swoje treningi – spersonalizuj swój komputer treningowy i dowiedz się więcej o wydajności na stronie internetowej polar.com/flow.