Nacházíte se tady: Začínáme > Úvod

Polar V650 Uživatelská příručka

Úvod

Blahopřejeme Vám k vašemu novému tréninkovému počítači V650! V650 byl zkonstruován pro ty nejambicióznější cyklisty. Dodá vám sebejistotu a pomůže vám dosahovat vrcholových výkonů.

Tato uživatelská příručka obsahuje kompletní instrukce, které vám pomohou získat od svého nového tréninkového společníka naprosté maximum. Videoinstruktáž a nejnovější verzi této uživatelské příručky naleznete na www.polar.com/en/support/v650.

V650

Bleskově si prohlédněte svá tréninková data, jako jsou například srdeční frekvence, rychlost, vzdálenost a nadmořská výška, na jediné velké obrazovce.

Kabel USB

Pro nabíjení baterie a synchronizaci dat mezi vaším V650 a webovou službou Polar Flow, prostřednictvím softwaru FlowSync, používejte kabel USB.

Snímač srdeční frekvence Bluetooth® Smart*

Při tréninku sledujte na svém tréninkovém počítači V650 přesné hodnoty svojí srdeční frekvence v reálném čase. Hodnoty vaší srdeční frekvence slouží k vyhodnocení tréninkové jednotky.

**Součástí balení pouze při zakoupení sady tréninkový počítač V650 a snímač srdeční frekvence. Jestliže jste si koupili V650 bez snímače srdeční frekvence, nemusíte si dělat starosti, vždy si ho můžete pořídit dodatečně.

Software Polar FlowSync

Software Flowsync umožňuje přenos dat mezi V650 a webovou službou Flow ve vašem počítači přes kabel USB. Software Polar FlowSync si můžete stáhnout a nainstalovat na adrese flow.polar.com/start .

Webová služba Polar Flow

Plánujte si a analyzujte každý detail svého tréninku, upravte si nastavení svého sporttesteru na míru a zjistěte si více o svém výkonu na adrese polar.com/flow.