Buradasınız: Polar Flow > Polar Flow Uygulaması

Polar Flow Uygulaması

Polar Flow mobil uygulamasında egzersiz verilerinizin anlık görsel yorumlamasını görebilirsiniz.

Egzersiz verileri

Polar Flow uygulaması ile geçmiş ve planlanan egzersiz seanslarınızın bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Egzersizinizin görünümünü hızlıca alın ve performansınızın her ayrıntısını hemen analiz edin. Egzersiz günlüğünde egzersizinizin haftalık özetlerini görün. Ayrıca, görüntü paylaşma işlevi ile egzersizinizin öne çıkan bölümlerini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Görüntü paylaşma

Flow uygulamasının görüntü paylaşma işleviyle, egzersiz verilerinizin bulunduğu görüntüleri Facebook ve Instagram gibi en yaygın sosyal medya kanallarında paylaşabilirsiniz. Var olan bir fotoğrafı paylaşabilir veya yeni bir fotoğraf seçip egzersiz verilerinizle özelleştirebilirsiniz. Egzersiz seansı sırasında GPS kaydetme özelliği açıksa egzersiz rotanızın anlık görüntüsünü de paylaşabilirsiniz.

Flow uygulamasını kullanmaya başlama

Bir mobil cihaz ve Flow uygulaması kullanarak OH1'inizin kurulumu.

Flow uygulamasını kullanmaya başlamak için uygulamayı App Store® veya Google PlayTM'den mobil cihazınıza indirin. Polar Flow uygulamasının kullanımıyla ilgili destek ve daha fazla bilgi için support.polar.com/en/support/Flow_app adresine gidin.

Yeni bir mobil cihazı (akıllı telefon, tablet) kullanmaya başlamadan önce OH1'inizle eşleştirmeniz gerekir. Daha fazla bilgi edinmek için, Eşleştirme bölümüne bakın.

OH1'iniz, egzersiz verilerinizi seansınızın ardından otomatik olarak Flow uygulamasıyla eşitler. Telefonunuzun internet bağlantısı varsa, etkinlik ve egzersiz verileriniz de otomatik olarak Flow web hizmetine eşitlenir. Flow uygulaması, OH1'inizdeki egzersiz verilerinizi web hizmetine eşitlemenin en kolay yoludur. Eşitlemeyle ilgili daha fazla bilgi için Eşitleme bölümüne bakın.

 

Flow uygulaması özellikleri ve talimatları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için, Polar Flow uygulaması ürün destek sayfasını'nı ziyaret edin.