Buradasınız: Başlarken > Eşleştirme

Eşleştirme

OH1 ile mobil cihaz eşleştirme

OH1'inizin kurulumu bölümünde açıklandığı şekilde, OH1'inizin kurulumunu bir mobil cihazla yaptıysanız OH1'iniz bu cihazla zaten eşleştirilmiştir.

Kurulumu bilgisayarla yaptıysanız ve OH1'inizi Polar Flow uygulaması ile kullanmak istiyorsanız Flow uygulamasıyla eşleştirmeden önce OH1'i bağımsız egzersiz cihazı olarak kullanarak bir egzersiz seansı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Detaylı talimatlar aşağıdadır.

Eşleştirmek için şunlar gereklidir:

 • Bir Polar hesabınız ve Flow uygulamanız olmalıdır.
 • Mobil cihazınızda Bluetooth açık, uçak/uçuş modu ise kapalı olmalıdır.
 • OH1'i ayrı bir egzersiz cihazı şeklinde kullanarak en az bir egzersiz seansı yapmış olmalısınız. Ayrıntılar için Egzersiz seansını başlatır bölümüne bakın.

Yukarıda belirtilen ölçütler karşılandıktan sonra:

 1. Polar hesabınızla Flow uygulamasında oturum açın.
 2. OH1'de LED ışığı yanıncaya kadar düğmeyi basılı tutup ardından bırakın. OH1 açılır.
 3. Flow uygulaması, OH1'iniz Bluetooth kapsama alanındaysa uygulamayı OH1'iniz ile eşleştirmenizi otomatik olarak ister.

Telefonunuz Bluetooth'un kapsama alanındaysa OH1'iniz otomatik olarak Flow uygulamasıyla eşitlenir. OH1'iniz Flow uygulaması ile eşitlendiğinde egzersiz verileriniz de internet üzerinden Flow web hizmeti ile otomatik olarak eşitlenir.

OH1'i Polar bilek ünitesiyle eşleştirme

OH1'de LED ışığı yanıncaya kadar düğmeyi basılı tutup ardından bırakın. OH1 açılır.

Ayrıntılı eşleştirme talimatları için support.polar.com adresine giderek Polar bilek ünitenizin kullanım kılavuzuna göz atın.

OH1'i Polar Beat ile eşleştirme

 1. App Store® veya Google PlayTM'den Polar Beat uygulamasını mobil cihazınıza indirin.
 2. Mobil cihazınızda Bluetooth özelliğinin açık, uçak/uçuş modunun kapalı olduğundan emin olun.
 3. Mobil cihazınızda Polar Beat uygulamasını açın ve OH1'inizi kurarken oluşturduğunuz Polar hesabınızı kullanarak veya hesabınız yoksa yenisini oluşturarak oturum açın.
 4. OH1'de LED ışığı yanıncaya kadar düğmeyi basılı tutup ardından bırakın. OH1 açılır.
 5. Beat uygulamasında Ayarlar > HR sensörü'ne gidin ve Sensör bulundu altında OH1'inizin yanındaki Eşleştirseçeneğine dokunun.