Polar OH1 Kullanım Kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, yeni OH1'inizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. OH1 eğitim videoları ve SSS için support.polar.com/en/OH1 sayfasını ziyaret edin.

Giriş

Yeni Polar OH1'inizi güle güle kullanın!

Polar OH1 kolunuzdan veya şakağınızdan kalp atış hızınızı ölçen kompakt bir optik kalp atış hızı sensörüdür. Çok yönlü bu sensör, kalp atış hızı ölçen göğüs kayışları ve bilekten kalp atış hızı ölçen cihazlar için harika bir seçenektir. Polar OH1 ile kalp atış hızınızı gerçek zamanlı olarak spor saatinizde, akıllı saatinizde, Bluetooth bağlantısıyla Polar Beat'te veya başka fitness uygulamalarında, bunların yanı sıra ise eş zamanlı olarak ANT+ cihazlarında yayımlayabilirsiniz. Polar OH1'de dahili bellek mevcuttur. Bu sayede yanınıza yalnızca OH1'inizi alarak egzersizinize başlayabilir, egzersiz verilerinizi ise telefonunuza daha sonra aktarabilirsiniz. OH1, makinede yıkanabilen rahat bir kol bandı ve bir yüzücü gözlüğü klipsiyle birlikte gelir (Polar OH1 + ürün paketi seçeneğinde).

Ayrıca Polar Club, Polar GoFit ve Polar Team uygulamalarıyla kullanılabilir.

Polar ekosistemine bağlanarak OH1'inizden en iyi şekilde yararlanın

App Store® veya Google PlayTM'den ister Polar Flow uygulamasını ister Polar Beat'i indirin. Egzersiz sonrasında OH1'inizi bu uygulamalardan biriyle eşitleyerek egzersiz sonuçlarınız ve performansınız ile ilgili genel bilgilere ve geri bildirime anında ulaşın.

Bilgisayarınızdaki FlowSync yazılımını veya mobil uygulamaları kullanarak egzersiz verilerinizi Polar Flow web hizmetiyle eşitleyin. Web hizmetini kullanarak egzersizinizi planlayabilir, başarılarınızı takip edebilir, yol gösterici bilgiler edinebilir ve egzersiz sonuçlarınızın ayrıntılı analizini görebilirsiniz. Başarılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşın, başka sporcularla tanışın ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın. Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz.