Buradasınız: Başlarken > Giriş

Polar OH1 Kullanım Kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, yeni OH1'inizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. OH1 ile ilgili eğitim videoları ve SSS için support.polar.com/en/OH1 adresine gidin.

Giriş

Yeni Polar OH1'inizi güle güle kullanın! Polar OH1, bilekle dirsek arasına veya kolunuzun üst bölgesine takılan optik kalp atış hızı sensörüdür. Veri kaydeden ve saklayan ayrı bir egzersiz cihazı veya Polar bilek ünitesiyle birlikte kalp atış hızı sensörü olarak kullanılabilir. OH1 kalp atış hızı sensörü olarak kullanıldığında kalp atış hızı verilerini Polar bilek ünitesine gönderir.

OH1, Bluetooth teknolojisini kullanan Polar bilek üniteleri ve Polar Beat uygulaması ile uyumludur. Ayrıca Polar Club, Polar GoFit ve Polar Team uygulamaları ile birlikte kullanılabilir. Bunun yanı sıra, standart Bluetooth Kalp Atış Hızı Profilini destekleyen iOS ve Android cihazları ile uyumludur.

Polar ekosistemine bağlanarak OH1'inizden en iyi şekilde yararlanın.

App Store® veya Google PlayTM'den Polar Flow uygulamasını indirin. Egzersiz sonrası OH1'inizi Flow uygulamasıyla eşitleyerek egzersiz sonuçlarınız ve performansınız ile ilgili genel bilgilere ve geri bildirime anında ulaşın.

Bilgisayarınızdaki FlowSync yazılımını veya Flow uygulamasını kullanarak egzersiz verilerinizi Polar Flow web hizmetiyle eşitleyin. Web hizmetini kullanarak egzersizinizi planlayabilir, başarılarınızı takip edebilir, yol gösterici bilgiler edinebilir ve egzersiz sonuçlarınızın ayrıntılı analizini görebilirsiniz. Başarılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşın, sporcu arkadaşlar bulun ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın. Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz.