Buradasınız: Polar Flow > Eşitleme

Eşitleme

Verileri Bluetooh bağlantısı aracılığıyla OH1'inizden Polar Flow uygulamasına kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Alternatif olarak, USB bağlantı noktası ve FlowSync yazılımını kullanarak OH1'inizi Polar Flow web hizmetiyle eşitleyebilirsiniz. OH1'iniz ile Flow uygulaması arasında verileri eşitleyebilmek için bir Polar hesabına sahip olmanız gerekmektedir. OH1'nizdeki verileri bir Polar hesabının yanı sıra doğrudan web hizmetine eşitlemek istiyorsanız FlowSync yazılımınızın olması gerekir. OH1'inizin kurulumunu yaptıysanız bir Polar hesabı oluşturmuşsunuz demektir. OH1 kurulumunu bilgisayarla yaptıysanız bilgisayarınızda FlowSync yazılımı bulunur.

Nerede olursanız olun verilerinizi OH1, web hizmeti ve mobil uygulama arasında eşitleyip güncel olmalarını sağlayın.

FLOW MOBİL UYGULAMASI İLE EŞİTLEME

Senkronizasyon yapmadan önce:

  • Bir Polar hesabınız ve Flow uygulamanız olmalıdır.
  • Mobil cihazınızda Bluetooth açık, uçak/uçuş modu ise kapalı olmalıdır.
  • OH1'inizi mobil cihazınızla eşleştirmiş olmanız gerekir. Daha fazla bilgi için Eşleştirme'ye bakın.

Verilerinizi eşitlemek için:

  1. Polar hesabınızla Flow uygulamasında oturum açın.
  2. OH1'de LED ışığı yanıncaya kadar düğmeyi basılı tutup ardından bırakın. OH1 açılır.
  3. Telefonunuz Bluetooth'un kapsama alanındaysa OH1'iniz otomatik olarak Flow uygulamasıyla eşitlenir.

Telefonunuz Bluetooth'un kapsama alanındaysa OH1'iniz, egzersiz seansınızı bitirdiğinizde Flow uygulamasıyla otomatik olarak eşitlenir. OH1'iniz Flow uygulaması ile eşitlendiğinde egzersiz verileriniz de internet üzerinden Flow web hizmeti ile otomatik olarak eşitlenir.

Polar Flow uygulamasının kullanımıyla ilgili destek ve daha fazla bilgi için support.polar.com/en/support/Flow_app adresine gidin.

FlowSync aracılığı ile Flow Web Hizmeti ile Eşitleme

Flow web hizmeti ile verileri eşitlemek için FlowSync yazılımınızın olması gerekir. Flow.polar.com/start adresine gidin ve senkronizasyon işleminden önce yazılımı indirin ve kurun.

  1. Sensörü, lens yukarı bakacak şekilde USB adaptöre yerleştirin. Böylece sensör ve USB adaptörün temas noktaları birleşir.
  2. USB adaptörü bilgisayarın USB bağlantı noktasına takın. FlowSync yazılımınızın çalıştığından emin olun.
  3. Bilgisayarınızın ekranında FlowSync penceresi açılır ve eşitleme işlemi başlar.
  4. İşiniz bittiğinde tamamlandığını belirten bir mesaj gösterilir.

OH1'inizi bilgisayarınıza her bağladığınızda Polar FlowSync yazılımı verilerinizi Polar Flow web hizmetine aktarır ve değiştirmiş olabileceğiniz ayarları eşitler. Eşitleme işlemi otomatik olarak başlamazsa, FlowSync yazılımını masaüstü simgesinden (Windows) veya uygulamalar klasöründen (Mac OS X) başlatın. Her aygıt yazılımı güncelleştirmesi geldiğinde FlowSync size haber verecek ve yüklemenizi isteyecektir.

OH1 bilgisayarınıza bağlıyken Flow web hizmetinde ayarları değiştirirseniz, ayarları OH1'e aktarmak için FlowSync'te eşitleme düğmesine basın.

Flow web hizmetinin kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için support.polar.com/en/support/flow adresine gidin.

FlowSync yazılımının kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için support.polar.com/en/support/FlowSync adresine gidin.