Kellakuva sätted

Saad valida kellakuva laadi ja kellakuval esitatava teabe. Valikute vaatamiseks libista sõrmega üles või alla ja kinnita valikud, puudutades märkeikooni roheline märkeikoon. Kui soovid mingil hetkel tagasi minna ja valikut muuta, vajuta eelmisele tasemele naasmiseks nuppu.

Kujundus

Saad kellakuva kujunduse valida eelmääratletud valikute seast:

  • Analoog-kellakuva nelja vidinaga

  • Digitaalne kellakuva kolme vidinaga

  • Digitaalne kellakuva nelja vidinaga

  • Digitaalne kellakuva kahe vidinaga

Osutid ja taust

Saad valida osutite ja/või tausta laadi. Need valikud hõlmavad näiteks järgmisi laade:

Värviteema

Saad valida kellakuva värvid. Värvivalikus on punane, oranž, kollane, roheline, sinine, lilla, roosa ja hall.

Vidinad

Vidina lisamiseks puuduta plussikooni. Keri saadaolevate vidinate loendit ja puuduta seda, mida soovid kasutada. Kui kujunduse valmis, libista sõrmega üles ja seejärel puuduta kujunduse kinnitamiseks ikooni .

Aku oleku vidin näitab aku laetuse taset.

Kalorite vidin näitab treeningu, aktiivsuse ja põhiainevahetusega (minimaalne ainevahetus, mida inimene elus püsimiseks vajab) põletatud kalorite hulka. Vidinat puudutades saad kiirelt avada päevase aktiivsuse vaate.

Pöördloendusega taimeri vidinat puudutades saad kiirelt avada pöördloendusega taimeri sätte. Määra mahaloendatav aeg ning kinnitamiseks ja pöördloendusega taimeri käivitamiseks puuduta rohelist märkeikooni. Kell annab pöördloenduse lõppemisest värinaga märku. Taimeri taaskäivitamiseks puuduta ikooni . Taaskäivitamisest loobumiseks ja kellaaja vaatesse naasmiseks puuduta ikooni .

Kui kasutad pideva südame löögisageduse jälgimise funktsiooni, võimaldab südame löögisageduse vidin sul kellakuvalt vaadata oma praegust südame löögisagedust. Vidinat puudutades saad kiirelt avada päevase aktiivsuse vaate. Päevase aktiivsuse vaates saad kontrollida oma praegust ning päeva suurimat ja väikseimat südame löögisageduse näitu, aga ka seda, milline oli eelmise öö väikseim südame löögisageduse näit.

Ilmavidin kuvab praegust temperatuuri. Vidinat puudutades saad kiirelt avada ilmavaate.

Hingamisharjutuse vidinat puudutades saad oma kellas kiirelt avada juhendatud hingamisharjutuse Serene™.

Sammu vidin kuvab seni tehtud sammude arvu. Kehaliigutuste hulk ja tüüp registreeritakse ning muudetakse hinnanguliseks sammude arvuks. Vidinat puudutades saad kiirelt avada päevase aktiivsuse vaate.

Aktiivsuse vidin kuvab protsendina sinu edenemist päevase aktiivsuseesmärgi poole. Ka sinu päevast aktiivsuseesmärki näitlikustatakse ringina, mis täitub järk-järgult, kui oled aktiivne. Vidinat puudutades saad kiirelt avada päevase aktiivsuse vaate.

Muud vidinavalikud, mille vahel saad valida, on näiteks Analoogsekundid, Digitaalsed sekundid, Kuupäev ja Polari logo: