Kella seadistamine

Kella aktiveerimiseks ja laadimiseks ühenda see võrgutoitel USB-liidese või USB-laadijaga, kasutades spetsiaalset kaasasolevat kaablit. Kaabel klõpsatab magnetiga oma kohale. Palun pane tähele, et laadimissümboli ekraanile ilmumiseks võib kuluda veidi aega. Soovitame sul enne kella kasutuselevõtmist akut laadida. Üksikasjalikumat teavet aku laadimise kohta leiad jaotisest Aku.

Kella seadistamiseks vali keel ja eelistatud seadistusmeetod. Kella seadistamiseks on kolm võimalust: valikute sirvimiseks libista sõrmega üles või alla. Valiku kinnitamiseks puuduta ekraani.

A. Telefonist: telefonist seadistamine on mugav, kui sul puudub juurdepääs USB-liidesega arvutile, aga see võib võtta kauem aega. See meetod eeldab internetiühendust.

B. Arvutist: arvutist seadistamine on kiirem ja võimaldab samal ajal kella laadida, kuid sul peab olema juurdepääs arvutile. See meetod eeldab internetiühendust.

Soovitame kasutada varianti A või B. Saad korraga sisestada kõik täpsete treeninguandmete saamiseks vajalikud kehalised näitajad. Lisaks saad valida keele ja hankida uusima püsivara.

C. Kellast: kui sul ei ole kohe käepärast ühilduvat mobiilseadet ega internetiühendusega arvutit, saad seadistamist alustada kellast. Kellast seadistamise korral ei ole sinu kell veel Polar Flow'ga ühendatud. Uusimate Ignite 3 püsivaravärskenduste hankimiseks on oluline, et seadistaksid hiljem varianti A või B kasutades. Lisaks saad Flow' rakenduses ja võrguteenuses oma treeninguid, aktiivsust ja und üksikasjalikumalt analüüsida.

Variant A: Telefoni ja Polar Flow' rakendusega seadistamine

Pane tähele, et ühendamine tuleb teostada Flow' rakenduses, MITTE mobiiltelefoni Bluetoothi sätete kaudu.

 1. Seadistamise ajal hoia kella ja telefoni lähestikku.
 2. Veendu, et sinu telefon on internetiga ühendatud, ning lülita Bluetooth sisse.
 3. Laadi App Store'ist või Google Playst oma telefoni Polar Flow' rakendus.
 4. Ava Flow' rakendus oma telefonis.
 5. Flow' rakendus tuvastab sinu kella ja palub sul see rakendusega ühendada. Puuduta Flow' rakenduses nuppu Start.
 6. Kui telefoni ekraanil kuvatakse kinnitusteade Bluetoothi ühendamise taotlus, siis kontrolli, kas sinu telefoni ekraanil kuvatav kood vastab sinu kella ekraanil kuvatavale koodile.
 7. Nõustu telefoni ekraanil kuvatava Bluetoothi ühendamistaotlusega.
 8. Kinnita kella ekraanil PIN-kood, puudutades ekraani.
 9. Kui ühendamine on lõppenud, kuvatakse ekraanil tekst Ühendamine valmis.
 10. Logi sisse oma Polari kontoga või loo uus konto. Ekraanil kuvatakse kasutajaks registreerumise ja seadistamise juhised.

Kui oled seadistamise lõpetanud, puuduta nuppu Salvesta ja sünkrooni ning sätted sünkroonitakse kellaga.

Kui sul palutakse püsivara värskendada, ühenda kell vooluvõrku, et tagada tõrgeteta protsess, ja seejärel nõustu värskendamisega.

Variant B: Arvutist seadistamine

 1. Mine aadressile flow.polar.com/start ning laadi alla ja installi oma arvutisse andmeedastustarkvara Polar FlowSync.
 2. Logi sisse oma Polari kontoga või loo uus konto. Ühenda kell arvuti USB-liidesesse, kasutades selleks spetsiaalset kaasasolevat kaablit. Me juhendame sind võrguteenuse Polar Flow kasutajaks registreerumisel ja seadistamisel.

Variant C: Kellast seadistamine

Sätete kohandamiseks libista sõrmega ekraanil ja valiku kinnitamiseks puuduta ekraani. Kui soovid mingil hetkel tagasi minna ja sätteid muuta, vajuta nuppu, kuni jõuad sätteni, mida soovid muuta.

Kellast seadistamise korral ei ole sinu kell veel Polar Flow'ga ühendatud. Püsivara värskendused on saadaval üksnes Polar Flow' kaudu. Selleks, et oma uut kella ja Polari unikaalseid funktsioone täiel määral nautida, on oluline, et teeksid seadistused hiljem Polar Flow' võrguteenuses või Polar Flow' mobiilirakenduses, järgides variandi A või B juhiseid.