Polar Ignite 2 Kullanım Kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, yeni saatinizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olur. Eğitim videolarını ve SSS bölümünü görmek için support.polar.com/en/ignite-2 adresine gidin.

Giriş

Yeni Polar Ignite 2'nizi güle güle kullanın!

Polar Ignite 2, akıllı özelliklerle dolu özelleştirilebilir bir fitness saatidir. Etkinlik durumunuz, kalp atış hızınız, haftalık özetle birlikte en son egzersiz seanslarınız, Nightly Recharge durumunuz ve FitSpark isteğe bağlı egzersiz önerileri de dahil olmak üzere en doğru ve güncel bilgiler saat kadranınızda görüntülenir.

Polar Ignite 2, Polar Precision Prime™ sensör füzyonu teknolojisi sayesinde bileğinizden kalp atış hızınızı ölçer; yerleşik GPS ile hızınızı, temponuzu, mesafenizi ve konumunuzu takip eder. Nightly Recharge™ özelliği her gece dinlenmenizi ölçer ve FitSpark™ egzersiz kılavuzu size egzersiz geçmişiniz, kondisyon seviyeniz ve mevcut dinlenme durumunuza dayalı kişiselleştirilmiş antrenman yönlendirmeleri sunar. Sleep Plus Stages™ uyku takibi özelliği, uyku aşamalarınızı (REM uykusu, hafif uyku ve derin uyku) izler ve size uyku geri bildirimi ile sayısal bir uyku puanı verir. Serene™ rehberli nefes egzersizi ile Polar Ignite 2, rahatlamanıza ve stresten arınmanıza yardımcı olur. Değiştirilebilir bileklikler ve saat kadranı renk temalarıyla Polar Ignite 2'yi tarzınıza uyarlayabilirsiniz.

Hava durumu saat kadranı, ilgili günün saatlik hava durumu tahminini gösterir ve günlük açık alan etkinliklerinizi planlarken hava durumu değişikliklerine hazırlıklı olmanıza yardımcı olur. Müzik kontrolleri ile doğrudan saatinizden çalma listenizde gezinebilir ve ses düzeyini ayarlayabilirsiniz. Müziği egzersiz ekranından veya saat kadranından kontrol edebilirsiniz. Favori müzik uygulamanızı veya sesli kitabınızı açın ve dinlemek istediğiniz çalma listesini seçin. Egzersiz özetindeki Enerji kaynakları analizi, egzersiz seansınızda farklı enerji kaynaklarını (yağ, karbonhidrat ve protein) ne ölçüde kullandığınızı gösterir. Bu analizi egzersiz seansınızı bitirdikten hemen sonra egzersiz özetinde ve en son egzersiz seansı görünümünü açtığınızda görebilirsiniz.

Kalp atış hızı sensörü modunda Polar Ignite 2'nizi kalp atış hızı sensörüne kolayca dönüştürebilir ve kalp atış hızınızı egzersiz uygulamaları, spor salonu ekipmanları veya bisiklet bilgisayarları gibi diğer Bluetooth cihazlarına gönderebilirsiniz. Ignite 2'nizi kalp atış hızınızı Polar Club sisteminde yayınlamak için Polar Club dersleri sırasında da kullanabilirsiniz.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Saatinizi güncel tutmak ve en iyi performansı göstermesini sağlamak için yeni bir sürüm kullanıma sunulduğunda cihaz yazılımını güncellediğinizden emin olun. Cihaz yazılımı güncellemeleri, geliştirmeler sayesinde saatinizin işlevselliğini yükseltir.

Polar Ignite 2'nizin tüm avantajlarından yararlanın

Polar ekosistemine bağlanarak saatinizden en iyi şekilde yararlanın.

Polar Flow Uygulaması

App Store® veya Google PlayTM'den Polar Flow uygulamasını indirin. Egzersiz sonrası saatinizi Polar Flow uygulamasıyla eşitleyerek egzersiz sonuçlarınızı ve performansınıza dair bilgileri içeren geri bildirime anında ulaşabilirsiniz. Polar Flow uygulamasında gün boyunca ne kadar hareketli olduğunuzu, vücudunuzun egzersiz ve stres sonrasında gece ne kadar dinlendiğini ve nasıl uyuduğunuzu da görebilirsiniz. Nightly Recharge otomatik gece ölçümleri ve diğer parametrelerinize göre Polar Flow uygulaması üzerinden egzersiziniz, uykunuz ve özellikle zorlu geçen günlerde enerji seviyelerinizi düzenlemeniz için ipuçları ve püf noktalar alırsınız.

Polar Flow web hizmeti

Bilgisayarınızdaki FlowSync yazılımını veya Polar Flow uygulamasını kullanarak egzersiz verilerinizi Polar Flow web hizmetiyle eşitleyin. Web hizmetini kullanarak egzersizinizi planlayabilir, başarılarınızı takip edebilir, yol gösterici bilgiler edinebilir ve egzersiz sonuçlarınızın, etkinliğinizin ve uykunuzun ayrıntılı bir analizini görebilirsiniz. Başarılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşın, sporcu arkadaşlar bulun ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın.

Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz