Kalp atış hızı sensörü modu

Kalp atış hızı sensörü modunda Polar Ignite 2'nizi kalp atış hızı sensörüne dönüştürebilir ve kalp atış hızınızı egzersiz uygulamaları, spor salonu ekipmanları veya bisiklet bilgisayarları gibi diğer Bluetooth cihazlarına gönderebilirsiniz. Ignite 2'yi kalp atış hızı sensörü modunda kullanmak için öncelikle cihazınızı harici alıcı cihazla eşleştirmeniz gerekir. Ayrıntılı eşleştirme talimatları için alıcı cihazın kullanım kılavuzuna başvurun.

Kalp atış hızı sensörü modunu açmak için:

 1. Düğmeye basarak ana menüye girin ve Egzersize başla seçeneğine dokunun.
 2. Ekranı sola veya sağa kaydırarak bir spor profili seçin.

  Egzersiz öncesi modunda hızlı menüyü açmak için hızlı menü simgesine dokunun.

  Kalp atış hızını diğer cihazlarla paylaş seçeneğini belirleyin.

  Yeni cihaz ekle seçeneğine dokunun

 3. Harici cihazın eşleştirme modunu etkinleştirin.
 4. Harici cihazdan Ignite 2'yi seçin.
 5. Ignite 2'nin harici cihazla eşleştirilmesini onaylayın.
 6. Artık kalp atış hızınızı hem Ignite 2'de hem de harici cihazda görebilirsiniz. Hazır olduğunuzda egzersiz seansınızı harici cihazdan başlatın. Egzersiz seansınızı saatinizle kaydetmek için egzersiz öncesi moduna dönün ve ekrana dokunarak egzersiz kaydını başlatın.

Kalp atış hızı paylaşımını durdurmak için:


Paylaşımı durdur seçeneğini belirleyin. Egzersiz öncesi modundan çıktığınızda veya egzersiz kaydını durdurduğunuzda da kalp atış hızı paylaşımı durur.

Polar saatinizi yanlış bir harici cihazla eşleştirdiyseniz önce iPhone ile ifadesine, ardından da yeşil tik simgesi simgesine dokunarak iPhone ile paylaşımı durdurun ve Yeni cihaz ekle seçeneğini tekrar belirleyin.