Polar Grit X2 Pro kasutusjuhend

Kasutusjuhend aitab sul oma uut kella kasutama hakata. Juhendvideod ja KKK-d leiad veebilehelt support.polar.com/ee/grit-x2-pro.

Tutvustus

Palju õnne uue Polar Grit X2 Pro ostu puhul!

Polar Grit X2 Pro on tugev ja vastupidav militaarklassi välikell, mis annab maadeavastajatele ja seiklejatele kõrgtehnoloogilised tööriistad, et mis tahes keskkonnas täie kindlusega orienteeruda ja toime tulla. Puutetundlik kõrglahutusega AMOLED-ekraan, mis on kaitstud kriimukindla safiirkristallklaasi ja roostevabast terasest raamiga, kuvab olulist teavet selgelt, ka keerulisimates oludes. Polar Grit X2 Pro, mis on varustatud vastupidava akuga ning põhjaliku treeningu- ja taastumisvahendite komplektiga, kujutab endast olulist varustust, mis on loodud maailma ja keha võimekuse avastamiseks.

Kahesageduslik GPS ja võrguühenduseta kaardid hoiavad sind õigel teel, et saaksid täie kindlusega avastada mis tahes keskkonda. Saad üksikasjalikud topokaardid arvutis Polar Flow' võrguteenusest alla laadida ja need oma kella üle kanda. Treeningu ajal on kaardid saadaval kaardil navigeerimise täisekraan-treeninguvaates ja treeninguväliselt pääsed neile juurde navigeerimisvaate kaudu. Saad võrguühenduseta kaarte kasutada oma kella muude orienteerumisfunktsioonidega nagu Teekonnajuhised, Komooti teekonnad, Sama teed tagasi ja Tagasi algusesse. Plaani ja kaardista Komootiga üksikasjalikke teekondi ja sünkrooni need Polar Flow' rakenduse abil oma kellaga, et saada täpseid teekonnajuhiseid. Teekonna- ja kõrguseprofiilid aitavad sul oma tulevast seiklust paremini kavandada ning jälgida teekonna edenemist. Teekonnatähiste abil saad mööda oma samme tagasi tulla tänu enda jäetud geosildistatud märkide rajale. Funktsioonidega Sama teed tagasi ja Tagasi algusesse jõuad tagasi alguspunkti – saad valida juhised kas mööda sama teekonda liikumiseks või suuna alguspunkti poole.

Kellal on täiustatud välitreeningu mõõdikud, sealhulgas vertikaalne kiirus, VAM ja 3D-kiirus. Vertikaalne kiirus on tõusude ja laskumiste kohene reaalajas mõõtmine, mille abil arvutatakse, mitu meetrit või jalga sa minutis tõused või laskud, võttes arvesse ainult kõrgust. VAM mõõdab su keskmist tõusukiirust vertikaalmeetrites tunnis nii 30-sekundilise ajavahemiku jooksul kui ka alates ringi algusest. 3D-kiirus mõõdab su kiirust, võttes arvesse nii vertikaalset kui ka horisontaalset liikumist. Funktsiooni Hill Splitter™ abil saad teada, milline oli su sooritus treeningukorra tõusudel ja laskumistel. Hill Splitter tuvastab su kiiruse-, distantsi- ja kõrguseandmete põhjal automaatselt kõik üles- ja allamäge liikumised.

Tänu Polari biotajumistehnoloogiale saab Polar Grit X2 Pro abil mõõta nahatemperatuuri, vere hapnikusisaldust ja randme-EKG abil südame elektrilisi signaale ning sel on ka 4. põlvkonna optiline südame löögisageduse mõõtmine.

Treeningkoormuse ja taastumise jälgimise tööriistad aitavad optimeerida treeninguid ja vältida ületreenimist. Ainulaadne taastumise jälgimise funktsioon Recovery Pro aitab vältida ületreenimist ja vigastusi. Sellega saab mõõta, kui hästi su keha on taastunud, ning annab sulle taastumise kohta tagasisidet ja nõuandeid. Randme-EKG abil saad teha ortostaatilist testi, mis kuulub funktsiooni Recovery Pro juurde, ilma et peaksid ühendama Polari südame löögisageduse anduri. Täpselt paraja koormusega treenimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks saad kasutada funktsiooni Training Load Pro. Polari testidega saad jälgida oma arengut ajas. Jooksuvõimekuse testi abil saad teada oma praeguse jooksuvõimekuse ning kohandada oma südame löögisagedust, kiirust ja võimsustsoone, nii et saad oma jooksutrennidest maksimumi võtta. Testiga saad teada ka oma maksimaalse südame löögisageduse. Rattavõimekuse test võimaldab sul kohandada oma võimsustsoone ja teatab sulle sinu isikliku funktsionaalse lävivõimsuse. Jalgade taastumise test ütleb paari minutiga, kas sinu jalad on intensiivseks treeninguks valmis – selleks pole vaja eriseadet, vaid üksnes sinu kella.

Grit X2 Pro pakub sulle sinu keha öise taastumise täielikku analüüsi ning prognoosib, kui energiline ja ärgas sa eesootaval päeval oled. Une jälgimise funktsioon Sleep Plus Stages™ jälgib sinu unefaase (kerge, sügav ja REM-uni), annab unest ülevaate ja arvutab arvulise uneskoori. Nightly Recharge™ on öise taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi sa oma päevastest tegevustest taastud. Funktsioon Sleepwise™ aitab sul mõista, milline on une roll sinu päevases ärksuses ja sooritusvõimes.

Esiletoomist väärivad ka järgmised funktsioonid:

 • Kogu treeningukorra jooksul energiataseme hoidmiseks on saadaval uus energiataasteabiline FuelWise™. FuelWise™ tuletab meelde energia taastamise vajadust ja aitab pika treeningu ajal hoida piisavat energiataset.

 • See näitab, kuidas keha kasutab treeningu ajal mitmesuguseid energiaallikaid.

 • Jooksmise ja rattasõidu muudab põnevamaks Strava Live Segments. Sind teavitatakse lõikudele lähenemisel, kuvatakse reaalajas andmed lõigu soorituse kohta ning lõpus ka sooritustulemused.
 • Jooksuvõimsuse näitaja annab põhjalikuma ülevaate jooksutreeningute intensiivsusest.
 • Ujumisandmete funktsioon tuvastab automaatselt sinu südame löögisageduse, ujumisstiili, distantsi, tempo, tõmbesageduse ja puhkeajad. Distantsi ja tõmbesagedust jälgitakse ka looduslikus veekogus ujumisel.
 • Puhkusejuhisega analüüsitakse su südame löögisagedust jõutreeningu ajal, et anda sulle puhkuse optimeerimiseks isikupärastatud juhiseid. Selleks teavitatakse sind, kui oled valmis alustama uut seeriat, et sa ei alustaks enne, kui oled piisavalt taastunud.

 • Treeningujuhis FitSpark™ tagab, et oled radade vallutamiseks alati valmis, tänu igaks päevaks pakutavatele valmistreeningutele, mis põhinevad sinu taastumisel, valmisolekul ja treeningu ajalool.
 • Funktsiooniga Hääljuhis saad treeningu ajal kuulata Polar Flow' rakenduse kaudu reaalajas hääljuhiseid kas kõrvaklappidest või kõlaritest.
 • Polar Grit X2 Pro pakub peamisi nutikellafunktsioone: muusika juhtnupud, ilm ja mobiiltelefoniteatised.
 • Tänu vahetatavatele randmerihmadele saad sobitada oma kella mis tahes olukorra ja stiiliga.
 • Polar Grit X2 Pro toetab üle 150 erineva spordiala. Lemmikspordialasid saad kellale lisada võrguteenuses Polar Flow ja kohandada spordialaspetsiifilisi treeninguvaateid vastavalt oma eelistustele ja andmetele, mida soovid treeningu ajal jälgida.

Parema kasutatavuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt edasi. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskenda püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad sinu kella funktsionaalsust täiustuste abil.

Kasuta oma Polar Grit X2 Pro täielikult ära

Liitu Polari ökosüsteemiga ja võta oma kellast maksimum.

Polar Flow' rakendus

Laadi Polar Flow' rakendus alla rakendusepoest App Store® või Google PlayTM. Pärast treeningut sünkrooni kell Flow' rakendusega ning saad oma tulemuste ja edusammude kohta kohest tagasisidet. Flow' rakenduses näed ka seda, kui aktiivne oled päeva jooksul olnud, kuidas su keha öö jooksul treeningust ja pingest taastus ning kui hästi sa magasid. Funktsiooni Nightly Recharge automaatsete öiste mõõtmiste ja muude mõõdetud parameetrite alusel saad Flow' rakenduses isiklikke treeningunõuandeid ning soovitusi, kuidas eriti rasketel päevadel parandada und ja reguleerida energiataset.

Polar Flow' võrguteenus

Saad treeninguandmed sünkroonida võrguteenusega Polar Flow kas arvutitarkvara FlowSync või Polar Flow' rakenduse abil. Võrguteenuses saad plaanida treeninguid, jälgida oma edusamme, vaadata juhiseid ning üksikasjalikku analüüsi oma treeningute tulemuste, aktiivsuse ja une kohta. Jaga oma saavutusi sõpradega, leia uusi treeningukaaslasi ja lase sotsiaalmeedia treeningukogukondadel end innustada.

Kõik selle leiad aadressilt flow.polar.com.