Polar Grit X Pro kasutusjuhend

Kasutusjuhend aitab sul uue kellaga lähemalt tutvuda. Juhendvideod ja korduma kippuvad küsimused leiad veebilehelt support.polar.com/en/grit-x-pro.

Tutvustus

Õnnitleme sind uue Polar Grit X Pro ostu puhul!

Neile, kes armastavad väljas treenida ja peavad maailma oma mänguplatsiks, on Polar Grit X Pro disainitud vastavalt militaarstandarditele, kriimukindla safiirklaasiga ja aku ülipika tööeaga, mis pakub ülimat vastupidavust ka kõige nõudlikumates oludes.

Saad avastada maailma ja seigelda tänu täiesti uutele navigeerimisvahenditele, alati sisselülitatud välifunktsioonidele ja Polari parimatele treeningulahendustele. Kuni 100 m veekindlus, esmaklassiline GPSi-täpsus ja randmelt südame löögisagedust optiliselt jälgiv Polar Precision Prime™ – see on vastupidavaim kell turul, nii et saad minna, kuhu iganes süda kutsub.

Mudel Polar Grit X Pro Titan koos oma ülitugeva 12% kergema lennukititaanist korpusega on üks vastupidavaimatest välikelladest turul. Ülipikk aku tööiga ei vea sind alt ning annab sulle kuni 40 tundi aku tööiga treenimiseks täieliku GPSi ja südame löögisageduse jälgimisega ning energiasäästurežiimil koguni kuni 100 tundi.

Uhiuued navigeerimisnäidikud hõlmavad alati sisselülitatud altimeetrit, kompassi ja asukoha koordinaate, nii et sa tead täpselt, kus sa oled ja kuhu suundud. Uuel päevavalgusenäidikul kuvatakse päikesetõusu, -loojangu ja videviku ajad Funktsiooniga Sama teed tagasi jõuad tuldud teed pidi tagasi alguspunkti. Tänu funktsioonile Sama teed tagasi saad end seiklusepõnevuses unustada, aga pea kahtlema, kas leiad tagasitee.

Polar Grit X Pro pakub uhiuusi teekonna- ja kõrguseprofiile, mis aitavad sul oma tulevast seiklust paremini kavandada ning jälgida teekonna edenemist. Teekonna- ja kõrguseprofiilide abil tead oma praegust asukohta ning kui palju oled tõusnud või laskunud ja kui palju on veel minna. Kolmanda poole rakendusega Komoot saad kavandada kõigi oma seikluste teekonna ning importida selle kergesti oma Grit X Pro-sse, et sammsammulise juhendamise abil õigel teel püsida. Nutika energiataasteabilise FuelWise™ abil õpid pikkade seikluste ajal oma energiataset hoidma.

Training Load Pro™ aitab teada, kui palju oled viimasel ajal treeninud ja kuidas treeningukorrad koormavad keha erinevaid piirkondi, et saaksid oma treeninguid optimeerida.

Funktsiooni Hill Splitter™ abil saad teada, milline oli su sooritus treeningukorra tõusudel ja laskumistel. Hill Splitter tuvastab su kiiruse-, distantsi- ja kõrguseandmete põhjal automaatselt kõik üles- ja allamäge liikumised.

Polar Grit X Pro pakub ka täisautomaatseid ja nutikaid funktsioone Nightly Recharge™ ning Sleep Plus Stages™, millega saad kergesti ja lihtsalt jälgida, kuidas su keha treeningust ja stressist taastub, nii et saad eesootavaks päevaks teha optimaalseid valikuid.

Jooksu ja rattasõidu sooritustestidega saad testida oma võimekust ning kohandada oma südame löögisagedust, kiirust ja võimsustsoone. Jalgade taastumise testiga saad teada, kas sinu jalad on intensiivseks treeninguks valmis. Ärme unusta ka nutikaid funktsioone nagu ilmateated, mobiiltelefoniteatised ja muusika juhtnupud, tänu millele võimaldab Polar Grit X Pro sul minna, kuhu iganes süda kutsub.

Parema kasutuskogemuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskenda püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad su kella funktsionaalsust tänu uutele funktsioonidele ja täiustustele.

Võta oma Grit X Pro-st maksimum

Saad kella hakata kasutama kohe karbist võetuna, aga kõige Polari pakutava kasutamiseks ühenda oma kell rakendusega Polar Flow, meie tasuta rakenduse ja võrguteenusega.

Polar Flow' rakendus

Laadi Polar Flow' rakendus alla rakendusepoest App Store® või Google PlayTM. Pärast treeningut sünkrooni kell rakendusega Flow. Nii antakse sulle sinu tulemuste ja edusammude kohta kohe tagasisidet ning oma saavutusi ka sõpradega jagada. Rakenduses Flow saad vaadata ka seda, kui hästi öösel magasid ja kui aktiivne oled päeva jooksul olnud.

Polar Flow' võrguteenus

Saad treeninguandmed sünkroonida võrguteenusega Polar Flow kas arvutitarkvara FlowSync või rakenduse Flow abil. Võrguteenuses saad plaanida treeninguid, jälgida oma edusamme, vaadata juhiseid ning analüüsida üksikasjalikult oma treeningute tulemusi, aktiivsust ja und. Jaga oma saavutusi sõpradega, leia uusi treeningukaaslasi ja lase sotsiaalmeedia treeningukogukondadel end innustada. Pikaajalise jälgimise hõlbustamiseks oleme võrguteenuses Polar Flow koondanud kõik testiandmed ühte kohta. Testide lehel saad vaadata kõiki enda tehtud teste ja võrrelda nende tulemusi. Saad vaadata oma pikaajalist arengut ja märgata kergesti muutusi oma võimekuses.

Kõik selle leiad aadressilt flow.polar.com.