Buradasınız: Başlarken > Giriş

Giriş

Yeni V800'ü satın aldığınız için sizi tebrik ederiz! İddialı sporcular ve sporlar için tasarlanan GPS, Smart Coaching ve 24/7 etkinlik ölçümü özelliklerine sahip V800, en üst performansınıza ulaşmanıza yardımcı olur. Seanstan hemen sonra Flow uygulaması ile egzersizinizle ilgili bilgilere anında ulaşın, Flow web hizmeti ile egzersizlerinizi ayrıntılı biçimde planlayın ve analiz edin.

Bu kullanım kılavuzu, yeni egzersiz yardımcınızı kullanmaya başlamanıza yardımcı olur. Video öğreticilerini görmek ve bu kullanıcı kılavuzunun en yeni sürümüne ulaşmak için www.polar.com/en/support/v800 adresine gidin.

V800

Kalp atış hızı, hız, mesafe ve rota gibi egzersiz verilerinizi ve gündelik hayatınızdaki en küçük etkinlikleri bile izleyin.

H7 Kalp Atış Hızı Sensörü*

Egzersiz sırasında ve aynı zamanda yüzerken V800'ünüzde canlı, gerçek kalp atış hızınızı görün. Kalp atış hızınız, seansınızın nasıl geçtiğini analiz etmek için kullanılan bilgidir.

USB Kablosu

Özel USB kablosunu, pili şarj etmek ve FlowSync yazılımını kullanarak V800'ünüz ile Polar Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu yapmak için kullanın.

Polar Flow Uygulaması

Egzersiz verilerinizi her seanstan sonra bir bakışta görün. Flow uygulaması, egzersiz verilerinizi kablosuz olarak Polar Flow web hizmeti ile senkronize eder. App Store ya da Google Play'den indirebilirsiniz.

Polar FlowSync Yazılımı

Flowsync yazılımı, USB kablosu üzerinden V800'ünüz ile bilgisayarınızdaki Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu yapmanızı sağlar. Polar FlowSync yazılımını indirmek ve yüklemek için www.flow.polar.com/V800 adresine gidin.

Polar Flow Web Hizmeti

polar.com/flow adresinde egzersizinizin her ayrıntısını planlayabilir, analiz edebilir cihazınızı özelleştirebilir ve performansınız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

*Yalnızca kalp atış hızı sensörü içeren V800'de yer alır. Eğer, bir kalp atış hızı sensörü içermeyen bir set aldıysanız, daha sonra istediğiniz zaman bu sensörü satın alabileceğinizi unutmayın.