Buradasınız: Polar Flow > Polar Flow Web Hizmeti

Polar Flow Web Hizmeti

Polar Flow web hizmetinde egzersizinizi ayrıntılı olarak planlayıp analiz edebilir, ayrıca performansınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, egzersizinizin öne çıkan bölümlerini Flow topluluğundaki arkadaşlarınızla paylaşabilir, kulübünüzün derslerine kaydolabilir ve bir koşu etkinliği için kişiselleştirilmiş egzersiz programı alabilirsiniz.

Polar Flow web hizmeti günlük etkinlik hedefinizin tamamlanma yüzdesi ile etkinliğinizin ayrıntılarını da gösterir ve günlük alışkanlıklarınızın ve seçimlerinizin sağlınızı nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olur.

flow.polar.com/start adresine giderek bilgisayarınızdan OH1'inizin kurulumu. Bu adreste, OH1'iniz ve web hizmeti arasında veri eşitlemek amacıyla FlowSync yazılımını indirip yükleme ve web hizmeti için bir kullanıcı hesabı oluşturma hakkında size yol gösterilecektir. Kurulum işlemini bir mobil cihaz ve Flow uygulamasını kullanarak yaptıysanız, kurulumda oluşturduğunuz kimlik bilgileri ile Flow web hizmetinde oturum açabilirsiniz.

Haber akışı

Haber akışı bölümünde son zamanlarda siz ve arkadaşlarınızın neler yaptığını görebilirsiniz. En son egzersiz seanslarını ve etkinlik özetlerini görebilir, en iyi değerlerinizi ve derecelerinizi paylaşabilir, yorum yapabilir ve arkadaşlarınızın etkinliklerini beğenebilirsiniz.

Keşfet

Keşfet bölümünde haritada gezinebilir ve diğer kullanıcıların paylaştıkları rota bilgilerini içeren egzersiz seanslarını görebilirsiniz. Diğer kullanıcıların rotalarını keşfederek en önemli sonuçların nerelerde alındığını görebilirsiniz.

Günlük

Günlük bölümünde, geçmiş egzersiz sonuçlarına göz atmanın yanı sıra günlük etkinliğinizi, uykunuzu, planlanmış egzersiz seanslarınızı (egzersiz hedeflerinizi) görebilirsiniz.

İlerleme Durumu

İlerleme durumu bölümünde gelişiminizi raporlarla takip edebilirsiniz.

Egzersiz raporları, egzersiz ilerlemenizi daha uzun süreli takip etmenin pratik bir yoludur. Haftalık, aylık ve yıllık raporlarda gösterilecek sporu seçebilirsiniz. Özel süre ile hem süreyi hem de sporu seçebilirsiniz. Aşağı açılır listelerden rapor için süreyi ve sporu seçebilir ve çark simgesine basarak rapor grafiğinde görmek istediğiniz verileri seçebilirsiniz.

Etkinlik raporlarınızın yardımıyla günlük etkinliğinizin uzun süreli değişimini takip edebilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık raporları görüntülemeyi seçebilirsiniz. Etkinlik raporunda ayrıca seçtiğiniz zaman aralığındaki günlük etkinliğinize, adım sayınıza, kalori miktarınıza ve uykunuza ilişkin en iyi günleri de görebilirsiniz.

Running Index raporu, uzun vadede Running Index gelişiminizi izlemenize yardımcı olan ve 10K ya da yarı maraton gibi koşularda başarınızı hesaplayan bir araçtır.

Topluluk

Flow Grupları, Kulüpler ve Etkinlikler bölümünde, sizinle aynı etkinliğe hazırlanan veya aynı sağlık kulübü dahilinde egzersiz yapan sporcuları bulabilirsiniz. Birlikte egzersiz yapmak istediğiniz insanlarla kendi grubunuzu da oluşturabilirsiniz. Egzersizlerinizi ve ipuçlarınızı paylaşarak ve başka üyelerin egzersiz sonuçlarını yorumlayarak Polar Topluluğu'nun bir parçası olabilirsiniz. Flow Clubs'da ders çizelgelerini görüntüleyebilir ve derslere kaydolabilirsiniz. Siz de katılın ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın!

Programlar

Polar Koşu Programı, kişisel özellikleriniz ve egzersiz geçmişiniz hesaba katılarak ve Polar kalp atış hızı bölgeleri temel alınarak hedefiniz için uygun hale getirilmiştir. Bu akıllı bir programdır ve yol boyunca gelişiminizi temel alarak size uyum sağlar. Polar Koşu Program'ları 5k, 10k, yarı maraton ve maraton etkinlikleri için kullanılabilir ve programa bağlı olarak haftalık iki ila beş koşma egzersizinden oluşur. Kullanımı çok kolaydır!

Flow web hizmetinin kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için support.polar.com/en/support/flow adresine gidin.