Aktualizace firmwaru

Chcete-li, aby vaše hodinky byly aktuální a fungovaly co nejlépe, aktualizujte firmware vždy, když je k dispozici nová verze. Aktualizace firmwaru jsou poskytovány pro zlepšení funkčnosti hodinek.

Při aktualizaci firmwaru neztratíte žádná data. Před zahájením aktualizace jsou data z hodinek zálohována do webové služby Flow.

Přes telefon nebo tablet

Firmware můžete aktualizovat přes telefon, jestliže používáte mobilní aplikaci Polar Flow k synchronizaci dat o tréninku a aktivitě. Tato aplikace vás upozorní, když bude aktualizace k dispozici, a poslouží vám jako průvodce její instalací. Pro zajištění bezchybné aktualizace doporučujeme hodinky před jejím spuštěním připojit ke zdroji napájení.

Bezdrátová aktualizace firmwaru může trvat až 20 minut, v závislosti na připojení.

Přes počítač

Když je k dispozici nová verze firmwaru, FlowSync vás na to upozorní, jakmile hodinky připojíte k počítači. Aktualizace firmwaru se stahují přes FlowSync.

Pro aktualizaci firmwaru:

  1. Pomocí přibaleného kabelu připojte hodinky k počítači. Zkontrolujte, zda konektor kabelu pevně drží ve zdířce. Dbejte na to, aby výstupek na kabelu lícoval s drážkou na hodinkách (vyznačeno červeně).

  2. FlowSync začne zálohovat vaše data.
  3. Po skončení zálohování budete vyzváni k aktualizaci firmwaru.
  4. Zvolte Ano. Nainstaluje se nový firmware (může to trvat až 10 minut) a hodinky se restartují. Počkejte, dokud se aktualizace firmwaru nedokončí, teprve poté odpojte hodinky od počítače.