Polar Vantage V2 Kasutusjuhend

Kasutusjuhend aitab sul uue kellaga lähemalt tutvuda. Juhendvideod ja korduma kippuvad küsimused leiate aadressilt support.polar.com/en/vantage-v2.

Tutvustus

Õnnitleme sind uue Polar Vantage V2 ostu puhul!

Polar Vantage V2 on kvaliteetmultispordikell, millesse on koondatud kogu Polari spordialane asjatundlikkus. See on varustatud moodsa randmelt mõõdetava pulsi funktsiooni ja GPSiga. Polar Vantage V2 abil tead, kus sa oma treeningutega oled, ja saad oma edusammudel silma peal hoida. Treeningkoormuse ja taastumise jälgimise tööriistad aitavad sul optimeerida oma treeninguid ja vältida ületreenimist. Saad jooksu ja rattasõidu sooritustestidega testida oma võimekust ning kohandada oma südame löögisagedust, kiirust ja võimsustsoone. Kerget konstruktsiooni täiendavad kvaliteetmaterjalid. Polar Vantage V2 on varustatud nutikellale omaste oluliste funktsioonidega: muusika nupud, ilm ja mobiiltelefoniteatised.

Ainulaadne taastumise jälgimise funktsioon Recovery Pro aitab vältida ületreenimist ja vigastusi. See mõõdab, kui hästi sinu keha on taastunud, ning annab sulle taastumise kohta tagasisidet ja nõuandeid.

Selleks et treenida täpselt paraja koormusega ja saavutada parimaid tulemusi, kasuta funktsiooni Training Load Pro, mis annab tervikliku ülevaate sellest, kuidas treeningud sinu keha erinevaid süsteeme koormavad ja kuidas see mõjutab sinu tulemusi.

Jooksuvõimekuse test aitab sul oma tulemusi jälgida ning kohandada oma südame löögisagedust, kiirust ja võimsustsoone.

Rattavõimekuse test võimaldab sul kohandada oma võimsustsoone ja teatab sulle sinu isikliku funktsionaalse lävivõimsuse.

Jalgade taastumise test ütleb paari minutiga, kas sinu jalad on intensiivseks treeninguks valmis – selleks pole vaja eriseadet, vaid üksnes kella.

Muusika juhtnupud: saad kellas hõlpsalt sirvida esitusloendit ja reguleerida helitugevust. Polar Vantage V2 ühildub sinu muusikarakendusega ja võimaldab valida lugusid ilma telefoni välja võtmata.

Funktsiooniga Hill Splitter™ saad teada, milline oli su sooritus treeningukorra tõusudel ja laskumistel. Nii saad vaadata enda treeningukorra üksikasjalikku kõrguseprofiili ja võrrelda erinevate treeningukordade mäestatistikat. Hill Splitter™ tuvastab su kiiruse-, distantsi- ja kõrguseandmete põhjal automaatselt kõik üles- ja allamäge liikumised. See annab üksikasjalikku teavet sinu soorituse kohta teekonnal tuvastatud igal mäel, näiteks teavet sinu südame löögisageduse, distantsi, kiiruse ning laskumiste ja tõusude kohta.

Kasuta treeningukordadel energiataseme hoidmiseks uut energiataasteabilist FuelWise™. FuelWise™ tuletab meelde energia taastamise vajadust ja aitab pika treeningu ajal hoida piisavat energiataset. See näitab, kuidas keha kasutab treeningu ajal erinevaid energiaallikaid. Sinu energiakasutus jaotatakse süsivesikuteks, valkudeks ja rasvadeks.

Õigel rajal aitavad püsida Polar Vantage V2 ja Komoot. Uutel radadel piire nihutades on õige tee leidmine eluliselt oluline. Saad teekonnad Polar Flow'st või Komootist importida oma kella ja järgida reaalajas kella ekraanil kuvatavaid teekonnajuhiseid. Kui impordid oma teekonna otse Komootist, saad üksikasjalikud teekonnajuhised.

Esiletoomist väärivad ka järgmised funktsioonid:

  • Täiustatud randmepõhine südame löögisageduse mõõtmine anduri sünteestehnoloogiaga Precision Prime™.
  • Üksikasjalikud ilmaandmed otse sinu kella ekraanil. Vaata otse kellalt praegust ilma ja kahepäevast ennustust.
  • Treeningujuhis FitSpark™ tagab, et oled radade vallutamiseks alati valmis, tänu igaks päevaks pakutavatele valmistreeningutele, mis põhinevad sinu taastumisel, valmisolekul ja treeningu ajalool.
  • Funktsioon Nightly Recharge™ näitab, kui hästi sa oma päevastest tegevustest öösel taastud.
  • Jooksuvõimsuse näitaja annab põhjalikuma ülevaate jooksutreeningute intensiivsusest.
  • Ujumisandmete funktsioon tuvastab automaatselt sinu südame löögisageduse, ujumisstiili, distantsi, tempo, tõmbesageduse ja puhkeajad. Distantsi ja tõmbesagedust jälgitakse ka looduslikus veekogus ujumisel.
  • Ühenduses aitab püsida mobiiltelefoniteatiste funktsioon. Saad teavitusi sissetulevate kõnede, sõnumite, meilide, kalendrisündmuste ja muu kohta.
  • Jooksmise ja sõitmise muudab põnevamaks Strava Live Segments. Sind teavitatakse lõikudele lähenemisel, kuvatakse reaalajas andmed lõigu soorituse kohta ning lõpus ka sooritustulemused.
  • Polar Vantage V2 toetab enam kui 130 erinevat spordiala. Lemmikspordialasid saad kella lisada võrguteenuses Polar Flow.

Parema kasutuskogemuse tagamiseks arendame oma tooteid pidevalt. Uusimate funktsioonide nautimiseks ja parimate tulemuste saavutamiseks värskenda püsivara alati, kui uus versioon on saadaval. Püsivara värskendused parandavad su kella funktsionaalsust tänu uutele funktsioonidele ja täiustustele.

Võta oma Vantage V2-st maksimum

Saad kella hakata kasutama kohe karbist võetuna, aga kõige Polari pakutava kasutamiseks ühenda oma kell rakendusega Polar Flow, meie tasuta rakenduse ja võrguteenusega.

Polar Flow' rakendus

Laadi Polar Flow' rakendus alla rakendusepoest App Store® või Google PlayTM. Pärast treeningut sünkrooni kell rakendusega Flow. Nii antakse sulle sinu treeningutulemuste ja edusammude kohta kohe tagasisidet ning saad oma saavutusi ka sõpradega jagada. Rakenduses Flow saad vaadata ka seda, kui hästi öösel magasid ja kui aktiivne oled päeva jooksul olnud.

Polar Flow' võrguteenus

Saad treeninguandmed sünkroonida võrguteenusega Polar Flow kas arvutitarkvara FlowSync või rakenduse Flow abil. Võrguteenuses saad plaanida treeninguid, jälgida oma edusamme, vaadata juhiseid ning analüüsida üksikasjalikult oma treeningute tulemusi, aktiivsust ja und. Jaga oma saavutusi sõpradega, leia uusi treeningukaaslasi ja lase sotsiaalmeedia treeningukogukondadel end innustada. Pikaajalise jälgimise hõlbustamiseks oleme võrguteenuses Polar Flow koondanud kõik testiandmed ühte kohta. Testide lehel saad vaadata kõiki enda tehtud teste ja võrrelda nende tulemusi. Saad vaadata oma pikaajalist arengut ja märgata kergesti muutusi oma võimekuses.

Kõik selle leiad aadressilt flow.polar.com.