Uživatelská příručka k hodinkám Polar Vantage V2

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít pracovat s novými hodinkami. Chcete-li se podívat na instruktážní videa a přečíst si odpovědi na časté dotazy, přejděte na adresu support.polar.com/en/vantage-v2.

Úvod

Gratulujeme, že jste si pořídili hodinky Polar Vantage V2!

Polar Vantage V2 jsou prvotřídní univerzální sportovní hodinky využívající všech sportovních technologií společnosti Polar. Jsou vybaveny pokročilým měřením tepové frekvence na zápěstí a GPS. S hodinkami Polar Vantage V2 víte, jak si v trénincích vedete, a můžete tak snadno sledovat své pokroky. Nástroje pro sledování tréninkové zátěže a regenerace vám pomohou optimalizovat tréninky a předcházet přetrénování. Otestujte svoji výkonnost a nastavte si individuální zóny tepové frekvence, zóny rychlosti a silové zóny prostřednictvím testu běžecké výkonnosti a cyklistického výkonnostního testu. Střídmý design doplňují prvotřídní materiály. Hodinky Polar Vantage V2 nabízejí veškeré nezbytné funkce chytrých hodinek: ovládání hudby, informace o počasí a oznámení z telefonu.

Unikátní regenerační řešení Recovery Pro pomáhá předcházet přetrénování a zraněním. Měří míru regenerace těla, poskytuje zpětnou vazbu k regeneraci a nabízí pokyny, jak jí dosáhnout.

Dosáhněte ideální tréninkové zátěže pomocí aplikace Training Load Pro, která poskytuje holistický pohled na zátěž různých tělesných systémů při trénincích a na její vliv na vaši výkonnost.

Test běžecké výkonnosti vám pomáhá sledovat vaše pokroky a umožňuje nastavení individuálních zón tepové frekvence, zón rychlosti a silových zón.

Cyklistický výkonnostní test umožňuje nastavení individuálních silových zón a zjištění hodnoty funkčního prahového výkonu (FTP).

Test regenerace nohou vám během několika minut bez speciálního vybavení sdělí, zda jsou vaše nohy připraveny na trénink s vysokou intenzitou Potřebujete pouze hodinky.

Ovládání hudby: Hodinky umožňují snadné procházení seznamů skladeb a nastavení hlasitosti. Hodinky Polar Vantage V2 se připojí k vaší hudební aplikaci a umožní vám ovládat přehrávání hudby, aniž byste museli vytahovat telefon.

Díky funkci Hill Splitter™ budete vědět, jak jste si vedli v úsecích z kopce a do kopce. Získáte podrobné údaje o výškovém profilu svého tréninku a budete moci porovnat statistiku stoupání a klesání mezi různými tréninky. Hill Splitter™ automaticky detekuje všechna stoupání a klesání pomocí vašich údajů o rychlosti, vzdálenosti a nadmořské výšce. Zobrazuje podrobné informace o vašem výkonu, jako např. vzdálenost, rychlost, stoupání a klesání, pro každý zjištěný kopec na vaší trase.

Buďte plní energie po celou dobu tréninku s novým asistentem pro doplňování energie FuelWise™. Funkce FuelWise™ vám připomene, kdy doplnit energii a pomůže vám udržovat její dostatečnou hladinu během dlouhých tréninků. Sledujte, jak vaše tělo využívá při tréninku různé zdroje energie. Spotřeba energie je rozdělena na sacharidy, bílkoviny a tuky.

Zůstaňte na správné cestě s hodinkami Polar Vantage V2 a aplikací Komoot. Když posouváte své limity mimo vyšlapané cesty, je důležité vědět, kudy se vydat. Importujte trasy z aplikace Polar Flow nebo Komoot a nechte se hodinkami v reálném čase navigovat. Pokud importujete trasu přímo z aplikace Komoot, získáte podrobnou navigaci krok za krokem.

Mezi další hlavní funkce patří:

  • Pokročilé měření tepové frekvence na zápěstí s fúzní technologií snímače Precision Prime™.
  • Podrobné informace o počasí přímo na displeji hodinek. Sledujte aktuální informace o počasí a dostávejte dvoudenní předpověď přímo na své hodinky.
  • Tréninkový průvodce FitSpark™ zajistí, abyste byli připraveni vydat se do terénu pomocí předpřipravených denních tréninků, které odpovídají vaší regeneraci, připravenosti a tréninkové historii.
  • Funkce Nightly Recharge™ vám ukáže, jak dobře v noci regenerujete po náročném dni.
  • Získejte komplexnější náhled na intenzitu svých běžeckých tréninků s funkcí Běžecký výkon.
  • Funkce Metriky plavání automaticky zjišťuje vaši tepovou frekvenci, plavecký styl, vzdálenost, tempo, záběry a dobu odpočinku. Vzdálenost a záběry se měří také při dálkovém plavání.
  • Zůstaňte připojení pomocí oznámení z telefonu. Můžete dostávat upozornění na příchozí hovory, zprávy, e-maily, události v kalendáři a další.
  • Se Segmenty Strava Live budou vaše běhání a vyjížďky na kole zajímavější. Obdržíte upozornění na nedaleké segmenty, uvidíte na nich v reálném čase data o svém výkonu a na konci můžete zkontrolovat svůj výsledek.
  • Hodinky Polar Vantage V2 podporují více než 130 různých sportů. Přidejte si do hodinek své oblíbené sporty v aplikaci Polar Flow.

Naše produkty neustále vyvíjíme, aby uživatelům nabízely lepší funkce. Chcete-li, aby vaše hodinky byly aktuální a fungovaly co nejlépe, aktualizujte firmware vždy, když je k dispozici nová verze. Aktualizace firmwaru zlepšují funkčnost hodinek a nabízejí nové funkce a vylepšení.

Využívejte všech výhod, které vám hodinky Vantage V2 nabízejí

Hodinky můžete začít používat hned po rozbalení, ale chcete-li naplno využívat jejich možností, připojte je k naší bezplatné aplikaci a webové službě Polar Flow.

Aplikace Polar Flow

Pořiďte si aplikaci Polar Flow v App Store® nebo Google PlayTM. Po tréninku hodinky synchronizujte s aplikací Flow a získejte okamžitý přehled a zpětnou vazbu ke svému tréninkovému výsledku a výkonu. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům. V aplikaci Flow se můžete také podívat, jak jste spali a jak aktivní jste byli během dne.

Webová služba Polar Flow

Převeďte svá tréninková data do webové služby Polar Flow pomocí aplikace FlowSync na počítači nebo pomocí aplikace Flow. Ve webové službě můžete plánovat trénink, sledovat své úspěchy, získat pokyny a podrobnou analýzu tréninkových výsledků, aktivity a spánku. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům, najděte si parťáky a získejte motivaci v tréninkových komunitách na sociálních sítích. Abychom vám pomohli sledovat dlouhodobé pokroky, shromáždili jsme veškerá testovací data na jednom místě ve webové službě Polar Flow. Na stránce Testy jsou uloženy všechny testy, které jste provedli, a můžete tak porovnat jejich výsledky. Snadno tak uvidíte dlouhodobý rozvoj své kondice a změny výkonnosti.

Toto vše naleznete na adrese flow.polar.com.