Yarış temposu

Yarış temposu özelliği temponuzu sabit tutmanıza ve belirlenmiş bir mesafe için hedef sürenizi başarmanıza yardımcı olur. Örneğin, 10.000 metrelik bir mesafe için 45 dakika hedef süre belirleyin ve önceden belirlenmiş hedefinize karşılık ne kadar önde ya da geride olduğunuzu takip edin.

Yarış temposu Vantage'ınızda ayarlanabilir; bununla birlikte Flow web hizmetinde ya da uygulamada bir Yarış Temposu hedefi belirleyebilir ve saatinize eşitleyebilirsiniz.

Söz konusu gün için bir yarış temposu planladıysanız Vantage egzersiz öncesi moduna girerken yarış temponuzu başlatmanızı önerir.

Vantage'ınızda bir yarış temposu hedefi oluşturma

Egzersiz öncesi modunda Hızlı menüden bir yarış temposu hedefi oluşturabilirsiniz.

  1. Egzersiz öncesi moduna girmek için saat görünümünde TAMAM düğmesini basılı tutarak veya GERİ düğmesine basarak ana menüye girin ve Egzersizi başlat seçeneğini belirleyin.
  2. Hızlı menüye girmek için egzersiz öncesi modunda IŞIK tuşuna basın.
  3. Ardından listeden Yarış Temposu seçeneğini belirleyip mesafe ile süreyi ayarlayın. Onaylamak için TAMAM düğmesine basın. Saat, hedef sürenize ulaşmanızı sağlayacak tempo/hız değerini gösterir ve egzersiz öncesi moduna döner. Buradan egzersiz seansınıza başlayabilirsiniz.