Polar Vantage M2 Kullanım Kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, yeni saatinizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olur. Eğitim videolarını ve SSS bölümünü görmek için support.polar.com/en/vantage-m2 adresine gidin.

Giriş

Yeni Polar Vantage M2'nizi güle güle kullanın!

Polar Vantage M2 gelişmiş bilekten kalp atış hızı izleme ve GPS özelliklerine sahip hepsi bir arada çoklu spor saatidir. Saatinizde hedeflerinize ulaşmanıza ve kendi rekorlarınızı kırmanıza yardımcı olan birçok araç bulunur:

 • Training Load Pro ile en iyi performansınızı gösterebilmek için ideal miktarda egzersiz yapın.
 • Yeni FuelWise™ enerji depolama yardımcısı ile egzersiz seanslarınız boyunca enerjinizi koruyun. FuelWise™, uzun seanslarınız sırasında size yeterli enerji düzeyini korumanız ve enerji depolamanız için hatırlatma yapar.
 • Vücudunuzun egzersiz seansı sırasında farklı enerji kaynaklarını nasıl kullandığını görün. Enerji kullanımınız karbonhidratlar, proteinler ve yağlar olarak ayrılır.
 • Running Index ve Koşu Programı gibi gelişmiş koşu özellikleri ile koşu egzersizlerindeki ilerleme düzeyinizi izleyin.
 • Favori sporlarınızı Polar Flow'dan saatinize ekleyebilirsiniz. Polar Vantage M2 130'dan fazla farklı sporu destekler. Ayrıca her bir spor profili için özel ayarlar tanımlayabilirsiniz.
 • Kesintisiz kalp atış hızı özelliği, kalp atış hızınızı gün boyu ölçer. Bu özellik 7/24 etkinlik ölçümü ile birlikte günlük etkinliğinizin genel hatlarını eksiksiz biçimde size sunar.
 • Nightly Recharge™, gün boyu zorlanan vücudunuzun ne kadar dinlenebildiğini gösteren gecelik bir dinlenme ölçümüdür. Yeni Sleep Plus Stages™ uyku takibi uyku aşamalarınızı (REM uykusu, hafif uyku ve derin uyku) izler ve size uyku geri bildirimi ile sayısal bir uyku puanı verir.
 • FitSpark™ egzersiz kılavuzu; dinlenme, hazırlık ve egzersiz geçmişinize uygun olarak hazırlanan günlük antrenmanlar ile patika hedeflerinize yönelik hazırlıkları yaptığınızdan emin olmanızı sağlar.

 • Saat Serene™ rehberli nefes egzersizi ile rahatlamanıza ve stresten arınmanıza yardımcı olur.
 • Kalp atış hızı sensörü modunda Polar Vantage M2'nizi kalp atış hızı sensörüne kolayca dönüştürebilir ve kalp atış hızınızı egzersiz uygulamaları, spor salonu ekipmanları veya bisiklet bilgisayarları gibi diğer Bluetooth cihazlarına gönderebilirsiniz. Vantage M2'nizi kalp atış hızınızı Polar Club sisteminde yayınlamak için Polar Club dersleri sırasında da kullanabilirsiniz.

 • Polar Vantage M2, temel akıllı saat özellikleriyle birlikte sunulur: müzik kontrolleri, hava durumu ve telefon bildirimleri.
 • Vantage M2, kompakt ve hafif tasarımıyla ideal bir egzersiz yardımcısıdır. Değiştirilebilir bilekliklerle saatinizi kişiselleştirerek her duruma ve tarza uygun hale getirebilirsiniz.

Daha iyi kullanıcı deneyimi sunmak için ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Saatinizi güncel tutmak ve en iyi performansı göstermesini sağlamak için yeni bir sürüm kullanıma sunulduğunda cihaz yazılımını güncellediğinizden emin olun. Cihaz yazılımı güncellemeleri, geliştirmeler sayesinde saatinizin işlevselliğini yükseltir.

Vantage M2'nizin bütün avantajlarından yararlanın

Polar ekosistemine bağlanarak saatinizden en iyi şekilde yararlanın.

Polar Flow Uygulaması

App Store® veya Google PlayTM'den Polar Flow uygulamasını indirin. Egzersiz sonrası saatinizi Polar Flow uygulamasıyla eşitleyerek egzersiz sonuçlarınızı ve performansınıza dair bilgileri içeren geri bildirime anında ulaşabilirsiniz. Polar Flow uygulamasında gün boyunca ne kadar hareketli olduğunuzu, vücudunuzun egzersiz ve stres sonrasında gece ne kadar dinlendiğini ve nasıl uyuduğunuzu da görebilirsiniz. Nightly Recharge otomatik gece ölçümleri ve diğer parametrelerinize göre Polar Flow uygulaması üzerinden egzersiziniz, uykunuz ve özellikle zorlu geçen günlerde enerji seviyelerinizi düzenlemeniz için ipuçları ve püf noktalar alırsınız.

Polar Flow web hizmeti

Bilgisayarınızdaki FlowSync yazılımını veya Flow uygulamasını kullanarak egzersiz verilerinizi Polar Flow web hizmetiyle eşitleyin. Web hizmetini kullanarak egzersizinizi planlayabilir, başarılarınızı takip edebilir, yol gösterici bilgiler edinebilir ve egzersiz sonuçlarınızın, etkinliğinizin ve uykunuzun ayrıntılı analizini görebilirsiniz. Başarılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşın, başka sporcularla tanışın ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın.

Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz